Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026350
Šiandien: 4042
Dabar: 34
Prenumerata
Naujienos
Laimėjimas tarptautiniame konkurse

   Smalsumas ir savęs išbandymas yra tobulėjimo garantas.
   Šiemet Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo XVI tarptautiniame vizualiųjų menų konkurse „Aš gyvenu prie jūros“ Latvijoje (XVI International competition of Vizual Art „I live by the sea“). Šių metų tema – „Spalvota jūra“. Pasaulyje yra daug jūrų, kurios net ir vadinamos pagal spalvą. Todėl kiekvienas turi galimybę matyti skirtingas jūras ir jų grožį atskleisti savo kūryboje.

   Šiame konkurse dalyvavo 3483 dalyviai iš 28 šalių: Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Bulgarijos, Graikijos, Ispanijos, Vengrijos, Serbijos, Slovėnijos, Suomijos, Rumunijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Baškirijos, Kinijos, Honkongo, Turkijos, Indijos, Indonezijos, Šri Lankos ir kt. Daugiausia dalyvių buvo iš Latvijos (2300).

   Šiame konkurse buvo galima dalyvauti keliose meno srityse: tapybos, grafikos, tekstilės, kompiuterinės grafikos. Buvo išdalinta daugiau nei 200 diplomų.

   Dailės studijos mokiniai išsiuntė 6 įvairiomis technikomis atliktus darbus. Geriausiai tarptautinės vertinimo komisijos buvo įvertintas Medos Babonaitės tapybos darbas „Laivai uoste“. Meda tapo konkurso laureate. Jai buvo atsiųsta padėka už sėkmingą dalyvavimą ir kūrybišką temos atskleidimą. Meda Babonaitė jau yra laimėjusi ne vieną diplomą respublikiniuose konkursuose. O šis įvertinimas yra pats svariausias. Tai savęs išbandymas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

 

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.