Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 5 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Ramoniškiai baidarių žygyje Dubysos upe

   Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“ labai pajautė Covid-19 pandeminio karantino žalą. Karantino metu paslaugos buvo sustabdytos. Nuotoliniu būdu paslaugų teikti nesisekė. Per tą laiką keitėsi ir projekto specialistai. Sumažėjus vienu socialiniu darbuotoju, jo vietoje įdarbinta psichologas, kuris šiuo metu tikrai labai reikalingas. Kad atgaivintume paslaugų gavėjų ir savo darbo jėgas, pakeltume šeimoms nuotaiką, aktyvumą, kad šeimos aktyviau imtų tarpusavyje bendrauti, dalinti gerąja patirtimi, suruošėme pažintinę kelionę-baidarių žygį Dubysa. Oras tikrai pasitaikė labai nuostabus, tai net tėveliams su savo mažosiomis atžalomis nebuvo baugu plaukti.

   Dešimties baidarių grupė išplaukėme nuo vadinamo „Lakštingalų slėnio“ ir po penkių valandų pasiekėme galutinį tašką - Žemygalą. Mus pasitiko Palukščio bendruomenės baidarių nuomos komanda. Visi buvome parvežti į bendruomenę. O čia jau laukė gardūs pietūs (šaltibarščiai ir košė).

   Grįžome į namus nuotaikingi, pasisėmę saulės ir vandens energijos, įgavę pasitikėjimo savimi ir savo šeimos nariais, draugais ir kolegomis.

 

 

Projekto vadovė Dalytė Raudonienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.