Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Raseinių ir Ariogalos viešosiose erdvėse – kokybiškas ir greitas internetas

   Raseinių rajono savivaldybė, dalyvaudama Europos Komisijos finansuojamo projekto „WiFi4EU“ pirmame etape, pateko tarp 19 Lietuvos savivaldybių, kurioms suteikta parama interneto prieigai viešose erdvėse įrengti.

   Paaiškėjus pirmojo etapo laimėtojams, už programos „WiFi4EU“ įgyvendinimą atsakinga EK Inovacijų ir tinklų programų vykdomoji įstaiga (INEA) pakvietė čekius gavusias savivaldybes pasirašyti dotacijos susitarimus. Raseinių rajono savivaldybė, pasirašius dotacijos susitarimą, sudarė sutartį su belaidžio ryšio įrengimo bendrove „Dicto Citius“. Bendrovė viešosiose erdvėse įdiegė belaidžio ryšio interneto prieigos zonas Raseinių miesto Žemaičio aikštėje, Raseinių miesto Nepriklausomybės gynėjų aikštėje, Raseinių miesto Maironio parke, Ariogalos aikštėje, Raseinių rajono savivaldybės administracijos pastate. Savivaldybės administracija buvo ir yra atsakinga už šio ryšio prieigos zonų įrengimą bei eksploataciją.

   Europos Komisijos skirto finansavimo dėka Raseinių rajono savivaldybėje buvo įrengta 12 Raseinių ir Ariogalos miestų svarbiausių viešųjų erdvių dalį apimančių interneto prieigos taškų. Raseinių rajono savivaldybė, prisidėdama prie šio projekto, įsipareigojo užtikrinti interneto ryšio tiekimą, tam per trejus metus planuodama skirti apie 4000 Eur.

   Pagal programą „WiFi4EU“ finansuojami tinklai yra nemokami, juose nėra reklamos ir nebus renkami asmens duomenys bei veiks ne trumpiau kaip trejus metus.

  
  Europos Komisijos teigimu, iniciatyva „WiFi4EU siekiama „iki 2020 m. užtikrinti, kad kiekviename Europos miestelyje ir mieste apie pagrindinius visuomeninio gyvenimo centrus būtų įrengta nemokama belaidė interneto prieiga“.

   Tinklo vardas: WiFi4EU. Kviečiame naudotis!

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.