Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026350
Šiandien: 4042
Dabar: 34
Prenumerata
Naujienos
VšĮ „Verslios Lietuvos“ mokymai – naudingi

   Gegužės 9 d. Raseiniuose VšĮ „Verslios Lietuvos“ komanda organizavo mokymus pagal renginių ciklą „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!“, skirtą gilinti eksporto specialistų kompetencijas. Pagrindinis renginio tikslas – paskatinti Lietuvos įmones eksportuoti ir plėsti apimtis, suteikti reikiamų žinių apie eksporto procesus ir jų valdymą, pristatyti „Verslios Lietuvos“ eksporto skatinimo priemonių žemėlapį, pasidalinti sėkmės istorijomis.

   Gaila, bet (nors renginys buvo nemokamas) dalyvaujančių verslininkų buvo vos keletas. Raseinių rajono savivaldybės merui Algirdui Griciui pasveikinus susirinkusiuosius, buvo diskutuojama apie verslo situaciją ne tik Raseinių rajono savivaldybėje, bet ir apie valstybės politiką šioje srityje. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas renginio svečius ir dalyvius informavo apie Raseinių rajone planuojamą su verslo plėtra susijusį projektą – Viduklės pramonės parko steigimą. VšĮ Raseinių turizmo ir verslo informacijos centro „Atrask Raseinius“ direktorius Arnas Zmitra pristatė naujai įsteigtos įstaigos veiklą.
   VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai renginio dalyviams suteikė žinių apie tai, kuo įmonėms naudinga eksporto diagnostika, kokios svarbiausios eksporto proceso grandinės dalys ir kaip jas valdyti, kokią įtaką įmonės rodikliams daro išorinė kompleksinė komunikacija. Išsami informacija apie pagalbą verslui ir galimybes pasinaudoti VšĮ „Versli Lietuva“ paslaugomis pateikiama tinklalapyje www.verslilietuva.lt.
   Dėkojame renginio organizatoriams ir dalyviams!

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.