Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. sausio 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Kaimų bendruomenės „GIRKALNIS“ materialinės bazės stiprinimas

   Kaimų bendruomenė „Girkalnis“ 2019 metais parengė du Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos projektus, kuriems buvo skirtas finansavimas.

   Iš vieno projekto skirtų lėšų bendruomenė sumokėjo elektros tiekėjams už sunaudotą elektros energiją bendruomenės namų šildymui ir apšvietimui. Šiltose, jaukiuose bendruomenės namuose smagu leisti laiką, klausytis koncertų, susirinkti liūdną akimirką atsisveikinant su artimaisiais ar draugais. Antrojo projekto lėšos skirtos bendruomenės turto draudimo, VĮ „Registrų centras“ išlaidoms padengti. Taip pat kompensuotos lėšos sumokėtos už suteiktas elektros energijos paslaugas.

   Kaimų bendruomenės „Girkalnis“ namuose yra įrengtas treniruočių kambarys, kur galima sportuoti minant dviračius, išbandyti bėgimo takelį. Čia kasdien galima atvykti repetuoti, klausytis muzikos, atsigerti arbatos, kavos, smagiai leisti laiką ar medituoti stebint židinio liepsnas, vyksta įvairūs užsiėmimai, mokymai, susirinkimai, susitikimai. Miestelio gyventojai jaučia artėjančių švenčių dvasią, todėl iš savivaldybės gavus kompensuojamas lėšas, dalį jų skiriame perkant girliandas, žaisliukus ir jais papuošime bendruomenės namus ir aplinką aplink juos.

   Bendruomenės namų veikla džiaugiasi lankytojai, o mes džiaugiamės projektų teikiamomis galimybėmis. Jų dėka Kalėdų senelis bus linksmesnis.

 

Bendruomenės pirmininkas Klemensas Šaulys

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.