Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8660704
Šiandien: 231
Dabar: 33
Prenumerata

 
 
Naujienos
Pagerbti kultūros darbuotojai

   Vakar AJE salėje Kultūros dienos proga surengta šventė, į kurią susirinko rajono kultūros įstaigų darbuotojai iš Kultūros centro, bibliotekos, muziejaus. Pasveikinti kultūros žmones atvyko Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Savivaldybės vadovai, suprasdami kultūros svarbą, pabrėžė, kad gyvenimas be kultūros taptų bespalvis ir bedvasis, dėkojo kultūros darbuotojams už žmogiškųjų vertybių puoselėjimą, visuomenei nešamą gėrį, šviesą, sielos peną.

   Mero padėkos raštai ir rajono simbolis – rankų darbo lūšies statulėlė – įteikti Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešajai bibliotekai – už skaitymo skatinimą, meilės knygai ugdymą ir aktyvią veiklą buriant bendruomenę, Raseinių rajono kultūros centrui – už svarų indėlį ir ypatingus nuopelnus kultūrai ir menui, už iniciatyvas, inspiruojančias bendruomenę pozityviai veiklai, ir nuolatinį kultūros židinio kūrenimą rajone, o Raseinių krašto istorijos muziejui – už svarų indėlį saugant ir skleidžiant vietos dvasią ir asmeninę atsakomybę, kuriant kultūrinę aplinką. Padėkos nusipelnė ir Kultūros centro choras ,,Šatrija“ (vad. G. Jegnoras), kuris dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ dainų dienos „Vienybė težydi!“ peržiūroje ir yra pakviestas į Dainų šventę bei respublikinės komisijos sprendimu už profesionalumą šiam chorui suteikta I kategorija.

   Raseinių rajono kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė ir jos pavaduotojas Justas Dargevičius įteikė padėkas ilgus metus sąžiningai ir nuoširdžiai dirbantiems savo kolektyvo nariams.

   Šventės metu nuotaiką palaikė Raseinių meno mokyklos pučiamųjų orkestras ir solistė Gerda Burneikaitė.

 

 

   
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.