Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 26 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8476354
Šiandien: 688
Dabar: 11
Prenumerata

 
 
Naujienos
Meras su Seimo vicepirmininku aptarė rajono aktualijas

   Pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių apsilankė LR Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius ir jo padėjėjas Kęstutis Užemeckas. Vizito tikslas - aptarti einamuosius rajono klausimus.

   A. Nekrošius sakė buvo susitikęs su gyventojais, kurie nuogąstauja dėl Viduklės pramonės parko kūrimo. Vietos žmonės nerimauja dėl sklypų, patenkančių į parko teritoriją, likimo, taip pat baiminamasi, kad pramonės parke gali įsikurti aplinką teršiančios įmonės.

   Pasak Savivaldybės vadovo, norint į rajoną pritraukti investuotojus, būtina jiems pasiūlyti teritoriją su patrauklia infrastruktūra. Greta autostrados ir geležinkelio planuojamas steigti Viduklės pramonės parkas – svarbus ir rajonui naudingas žingsnis, nes gyventojams atsirastų darbo vietų, o į rajono biudžetą būtų surenkama daugiau mokesčių. Meras griežtai pasisakė prieš chemijos, naftos ar kokią kitokią aplinką teršiančią pramonę ir užtikrino, kad ateinantiems investuotojams bus keliami aukšti aplinkosauginiai reikalavimai. A. Griciaus nuomone, pramonės parke galėtų įsikurti grūdų elevatoriai, lengvosios pramonės, pvz.: medienos perdirbimo cechai, logistikos centrai ir pan. Dėl savo žemių nerimaujantys gyventojai neturėtų skubėti jų parduoti galimai pasipelnyti norintiems privatininkams, nes įstatymų nustatyta tvarka visi sklypai bus įvertinti turto vertintojų ir savininkams bus pasiūlyta teisinga rinkos kaina. Seimo vicepirmininkas ir meras sutarė, kad su gyventojais šiuo klausimu turi būti daugiau bendraujama, pateikiama aiški informacija, nes nežinojimas sėja baimę.

   Susitikimo metu taip pat aptarti Viduklės buvusios naftos bazės valymo, Kryžkalnio memorialo partizanams statybos klausimai, diskutuota dėl Viešųjų pirkimų įstatymo pataisų, Vaiko teisių apsaugos tarnybos išlaikymo, Vaikų globos namų pertvarkos ir kt. Meras informavo, kad dėl teismuose įstrigusio Raseinių miesto Vilniaus g. rekonstrukcijos projekto su Susisiekimo ministerija vyksta derinimai ir rengiamos sąlygos dėl naujo konkurso paskelbimo.

   Svečiams meras uždavė ir „namų darbų“ – išsiaiškinti, kokiu principu Švietimo ir mokslo ministerija kitąmet planuoja skirti lėšas – pagal klasės krepšelio ar pagal mokinio krepšelio metodiką? Savivaldybės vadovas pabrėžė, kad į ministeriją jau išsiųsti trys raštai su šiuo paklausimu, tačiau atsakymo vis nesulaukiama.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.