Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Užkalnių gyventojai džiaugiasi poilsiui ir sportui pritaikyta erdve

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas skubėjo į Nemakščių seniūnijos Užkalnių kaimą, kur baigiamas įgyvendinti ES lėšomis finansuojamas projektas „Viešosios erdvės Užkalnių kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui“. Naujai įrengtoje, specialia danga išklotoje krepšinio aikštelėje Savivaldybės administracijos vadovo jau laukė darbus atlikusios UAB „Projektas KARMA“ atstovas Stasys Bružas, Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkas Gitanas Kybartas, Nemakščių seniūnijos seniūno pavaduotoja Daiva Visockienė. Vos prieš porą mėnesių dar apgailėtinai atrodžiusi viešoji kaimo erdvė šiandien nušvitusi naujomis spalvomis: šiuolaikiškai įrengtose krepšinio ir tinklinio aikštelėse kasdien renkasi pasportuoti ne tik vietos gyventojai, bet ir nemakštiškių atvažiuoja. Administracijos vadovas pastebėjo, kad darbai atlikti laiku ir kokybiškai bei pasidžiaugė, kad dabar jaunimas ir suaugusieji turi patrauklią erdvę susibūrimams ir gali aktyviai leisti laisvalaikį. Rangos darbus atlikusios bendrovės atstovas pabaigtuvių proga bendruomenės pirmininkui įteikė dovanų du kamuolius, kuriems ilsėtis tikrai neteks.

    Netrukus šioje erdvėje dar bus pastatyti 2 lauko treniruokliai, o mažiesiems - įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Bendruomenės pirmininkas ir seniūno pavaduotoja neabejoja, kad sutvarkyta ir gyventojų poilsiui bei sportui pritaikyta viešoji erdvė Užkalniuose taps nuolatine šio kaimo bendruomenės ir visų aplinkinių kaimų gyventojų poilsio vieta: čia galės treniruotis ir žaisti krepšinio, tinklinio mėgėjai, vyks įvairios tradicinės vasaros šventės ir renginiai.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.