Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026641
Šiandien: 4333
Dabar: 22
Prenumerata
Naujienos
Šaltinio progimnazijoje duris atvėrė išmanioji 3D technologijų klasė

   Šiandien Raseinių Šaltinio progimnazijoje - neeilinė diena, nes duris atvėrė išmanioji 3D technologijų klasė. Ta proga gausiai susirinkusius svečius pasveikino ir trumpai apie įgyvendintą pažangią idėją papasakojo progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė. Mokyklos direktorė padėkas įteikė Savivaldybės tarybos nariams Sauliui Mateliui, Steponui Naciui ir Rosvaldui Kunickui, kurie rodė iniciatyvą, kad išmanioji klasė būtų įrengta. Atsivėrusiomis naujoms galimybėmis pasidžiaugė ir progimnazijos bendruomenę sveikino Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis, Raseinių rajono švietimo centro metodininkė Saulė Sitavičienė, Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Reda Kunickienė, Savivaldybės tarybos narys Saulius Matelis, švietimo įstaigų vadovų vardu – Šiluvos gimnazijos direktorius Rimas Puidokas ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė ir kt. Perkirpus simbolinę juostelę, šventės svečiai dalyvavo bandomojoje pamokoje ir galėjo patys susipažinti su išmaniosios 3D klasės galimybėmis.

   Išmaniojoje klasėje mokiniai mokysis matematikos, kalbų, gamtos mokslų ir kt. 3D akinių, projekcinio ekrano ir kompiuterinių technologijų sukuriamas įspūdis leidžia mokiniams išsamiau, įdomiau ir vaizdingiau susipažinti su mokomaisiais dalykais.

   Išmanioji 3D klasė – naujovė ne tik rajone, bet ir mūsų šalyje: apskritai per visas Lietuvos mokyklas tėra tik 30 tokių klasių. Šaltinio progimnazijos išmaniosios 3D klasės įrengimas kainavo 34 tūkst. Eur, iš kurių 23 tūkst. Eur – Savivaldybės lėšos, likusi dalis – rėmėjų, pačios mokyklos lėšos.

   2016 m. pradžioje Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje buvo įrengta moderni užsienio kalbų laboratorija, kuri iki šiol buvo vienintelė klasė rajone su įdiegta šiuolaikiška kompiuterine įranga.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.