Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8660704
Šiandien: 231
Dabar: 33
Prenumerata

 
 
Naujienos
Neįgaliųjų terapija Raudondvaryje

   Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centras įgyvendindamas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą organizuoja užimtumo amatais veiklas. Ši veikla neįgaliesiems puiki terapija padedanti pamiršti negalios keliamus nepatogumus, turiningai praleisti laiką, išreikšti save, pabendrauti tarpusavyje, išmokti ką nors naujo.

   Atsižvelgiant į tai, kad dirbant vien kabinete neįmanoma atskleisti visų užimtumo amatais veiklos galimybių, periodiškai organizuojami ir išvykstamieji užsiėmimai. Vienas iš tokių terapinių užsiėmimų neįgaliesiems buvo organizuotas Raudondvaryje. Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje neįgalieji susipažino su muilo gaminimo amatu, turėjo galimybę pasigaminti pasirinktos formos, ornamento ir kvapo muilo gabalėlį.

   Kita terapinė-meninė edukacija buvo mandalų piešimas. Ši veikla užsiėmimo dalyviams suteikė ypač daug emocijų ir leido išlaisvinti savo fantaziją derinant spalvas, barstant spalvotą smėlį.

   Pasibaigus užsiėmimams neįgalieji susipažino su dvaro istorija, grožėjosi karališka aplinka, dalijosi įspūdžiais ir džiaugėsi turiningai praleista diena.

 

 

Rolandas Baltrušaitis
Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro
Direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.