Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 27 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8477453
Šiandien: 691
Dabar: 42
Prenumerata

 
 
Naujienos
Gyventojams pristatyta IV etapo daugiabučių renovacijos programa

   Daugiabučių namų gyventojams pristatyta Raseinių miesto centrinės dalies kvartalo energinio efektyvumo didinimo programa, pateikta bendra informacija apie renovacijos programos tikslus, uždavinius, jų įgyvendinimą ir pristatytas IV etape preliminariai numatomų atnaujinti daugiabučių namų sąrašas. SĮ „Raseinių butų ūkis“ direktorius Gytis Šulinskas papasakojo apie daugiabučių renovacijos eigą rajone.

   Į jau nuvažiuojantį renovacijos traukinį raseiniškiams patarė įšokti ir Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Jo teigimu, iki šiol Raseinių krašte namų modernizacijos procesas vyko vangiai, bet pastaruoju metu jis įgauna didesnį pagreitį, todėl Raseinių mieste vis daugiau buvusių sovietmečio „dėžučių“ virsta moderniais, patraukliais, šilumą taupančiais bei patogiais gyventi namais. Reikia pasidžiaugti ir tuo, kad Savivaldybė savo laiku skyrė daug dėmesio atnaujinti šilumos trasas.

   „Senų, kapitalinio remonto nesulaukiančių daugiabučių gyventojams patarčiau greičiau apsispręsti ir teikti paraiškas renovacijai. Reikia pasinaudoti palankia galimybe, nes Savivaldybė, kaip institucija, neturės finansinių galimybių padėti žmonėms, o valstybės parama nuolat mažėja ir neaišku, ar bus ateityje“, – sakė meras.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.