Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. spalio 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Saviizoliacijoje esantiems rinkėjams – specialios balsavimo vietos

   Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad antrojo Seimo rinkimų turo metu saviizoliacijoje esantys rinkėjai galės balsuoti specialiai jiems įsteigtose išankstinio balsavimo vietose.

  VRK iniciatyva, gavus Sveikatos apsaugos ministerijos leidimą ir bendradarbiaujant kartu su Vilniaus, Kauno, Šiaulių miestų ir Raseinių rajono savivaldybėmis spalio 19-22 dienomis šiuose miestuose bus atidarytos išankstinio balsavimo vietos specialiai saviizoliacijoje esantiems rinkėjams. Kaip informavo Sveikatos apsaugos ministerija, saviizoliacijoje esantiems rinkėjams, grįžusiems iš užsienio arba turėjusiems kontaktą su COVID-19 sergančiais asmenimis, bus suteiktas leidimas iki 2 valandų palikti namus dėl galimybės atvykti į išankstinio balsavimo vietą.

 „VRK ir su COVID-19 pandemija kovojantys miestai vienija jėgas, kad užtikrintų, jog specialiai saviizoliacijoje esantiems rinkėjams įrengtose išankstinio balsavimo vietose rinkėjai galėtų išreikšti savo pilietinę valią, - teigia VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė. 

  Balsavimo vietų sąrašas tik saviizoliacijoje esantiems rinkėjams bus paskelbtas artimiausiu metu.

  Saviizoliacijoje esančių rinkėjų balsavimas iš automobilių būtų organizuojamas keturias dienas, spalio 19-22 dienomis nuo 7 val. iki 20 val.  Rinkėjai į išankstinio balsavimo vietas, skirtas išimtinai saviizoliacijoje esantiems rinkėjams, atvyks savo transportu.

  Rinkėjams, kurie pageidaus balsuoti tokiose išankstinio balsavimo vietose, jokia išankstinė registracija nebus reikalinga, užteks su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir turėti asmeninį rašiklį.

  Atvykus balsuoti, rinkimų komisijos narys nustatys rinkėjo tapatybę, išduos jam balsavimo dokumentus, o rinkėjas, būdamas savo transporto priemonėje, užpildys balsavimo biuletenį, įdės jį į vokus, užklijuos ir grąžins rinkimų komisijos nariui.

  Atvykstant į šias balsavimo vietas nebus svarbi rinkėjo deklaruota gyvenamoji vieta.

Vyriausiosios rinkimų komisijos informacija 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.