Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. balandžio 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
15 metų bendrystės Užkalniuose

   Balandžio 5 - osios vakarą į Užkalnių kaimo bendruomenės salę atvyko gausus būrys svečių – Seimo narė Vida Ačienė, jos padėjėja Vaida Trumpiūtė, naujai išrinktas Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, Tarybos narė Ona Aldona Radčenko, Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė, Raseinių rajono vietinės veiklos grupės ,,Raseinių krašto bendrija“ pirmininkas, naujosios kadencijos Tarybos narys Vincas Blinstrubas, Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių kultūros namų kolektyvas, Nemakščių bendruomenės „Santalka“ valdybos narė Zita Šaltė, Mažosios Viduklės kaimo bendruomenės atstovai, Pašešuvio kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Andrulienė, seniūnaitis Saulius Luša.

Užkalnių kaimo bendruomenės 15 metų jubiliejaus iškilmėse papuoštoje salėje dalyvavo ir būrys šio kaimo gyventojų, bendruomenės narių. Renginį pradėjęs Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkas Gitanas Kybartas apžvelgė bendruomenės prasmingai nueitą kelią. Jis prisiminė bendruomenės kūrimo ištakas ir nelengvą pradžią, pasidžiaugė kiekvieno nario indėliu į bendras veiklas, pakvietė bendruomenės valdybą po obuolį, kaip skalsos, santarvės, bendruomeniškumo simbolį, įdėti į gėrio vazą. Šia proga bendruomenės aktyvas buvo apdovanotas medaliais su bendruomenės simboliu.

Išskirtinis suvenyras „Gerumo obuolys “ Užkalnių bendruomenėje tradiciškai yra skiriamas kasmet žmonėms už nuolatinį rūpestį, nuoširdumą, idėjų palaikymą, paramą bei pagalbą bendruomenei, už atsakingą, sąžiningą bei kruopštų darbą, aktyvią visuomeninę veiklą, nuoširdų bendradarbiavimą, saugios aplinkos kūrimą. Šiais metais „Gerumo obuolys“ atiteko Užkalnių kaimo seniūnaitei Genovaitei Samušienei. Gėrio taurę obuoliukais papildė ,,Vaikų dienos užimtumo centro“ vaikai kartu su vadove Loreta Šimaitiene, kurie atnešė džiaugsmo, kūrybiškumo, atsakingumo ir pagarbos vieni kitiems. Bendruomenės pirmininkas G.Kybartas įteikė padėkos raštą Loretai Šimaitienei už sėkmingai įgyvendinamus „Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai“ ir „Vaikų dienos užimtumo centro“ projektus. Bendrystės statulėlės įteiktos seniūnui Remigijui Laugaliui už nuolatinę paramą bendruomenei, įskiepytą kultūrinę kibirkštėlę ir kitiems socialiniams partneriams, su kuriais bendruomenė vystė ir vysto bendras veiklas: Socialinės paramos skyriui, VVG ,,Raseinių krašto bendrijai“, Pašešuvio kaimo bendruomenei, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijai, Nemakščių darželiui.

Skambiomis dainomis visus renginio dalyvius pasveikino Nemakščių seniūnijos bendruomenių mišrus jungtinis vokalinis ansamblis, vadovaujamas seniūno Remigijaus Laugalio. Ilgesingai ir romantiškai nuteikė Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinio ansamblio ,,Harmonija“ melodijos (vadovas Saulius Beniulis). Po gražių eilių į sceną buvo pakviesta viena pirmųjų bendruomenės įkūrėjų, viena aktyviausių bendruomenės valdybos narių Eugenija Andriulaitienė. Išsikėlusiai gyventi į miestą, bet likusiai ištikimai Užkalnių kaimo bendruomenei moteriai buvo įteikta atminimo dovanėlė. Bendruomenės padėkos raštais už aktyvų dalyvavimą ir savanorišką veiklą bendruomenės labui buvo apdovanoti Gediminas Kybartas, Virginija Jankauskienė, Ernesta Šidlauskienė, Remigijus Kybartas, Egidijus Kancevičius. Švelniai liejosi Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinio ansamblio ,,Ingrida ir draugai“ melodijos (vadovas Saulius Beniulis).

Gerbiama Seimo narė V.Ačienė palinkėjo bendruomenei kūrybingos ir darnios veiklos, pasidžiaugė susirinkusių žmonių gausa ir paminėjo, kad Užkalnių kaimo apylinkės vis gražėja, o žmonės stebina savo nuoširdumu. Nuotaikingą žodį bei gražius linkėjimus bendruomenei išsakė naujasis Savivaldybės meras Andrius Bautronis. Jis palinkėjo nepamiršti tautiškumo, dirbti susitelkus, visus klausimus spręsti kartu ir padovanojo Vyčio vėliavą. Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis pabrėžė išskirtinius mūsų bendruomenės pirmininko G.Kybarto komunikacinius, efektyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, kurių dėka nueitas toks gražus ir prasmingas kelias. Gražius žodžius, palinkėjimus tarė ir Tarybos narė Ona Aldona Radčenko bei kiti svečiai, kuriems taip pat dėkojame. Į sceną buvo pakviesti ir „Nemakščių vyrai“ – Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose vokalinis – instrumentinis ansamblis (vadovas Juozapas Juščius). Muzikantams užgrojus pačios kojos ėmė kilnotis...

Padėkomis už dalyvavimą šventėje ir nuostabias dainas buvo apdovanoti visi muzikos kolektyvai, jų vadovai, kultūros renginių organizatorė Nemakščiuose Lina Andrulienė. Puiki rožių puokštė įteikta renginio vedėjai Jūratei Dumskienei už būrelio ,,Siuvinėjimas kryželiu“ rankdarbių parodą, kuri traukė visų šventės dalyvių akis. Už išmoningą vaišių stalą padėkota apsukrioms šeimininkėms Daivai, Genutei, Irenai, Virginijai, Linai ir Jolantai. Šventę vainikavo nuostabios vaišės ir didžiulis gimtadienio tortas.

Ačiū šiems žmonėms ir organizacijoms už suteiktą paramą: Nemakščių seniūnui R.Laugaliui, Raseinių rajono kultūros centrui Nemakščiuose vadovams L.Andrulienei, J.Juščiui ir R.Laugaliui, E.Šidlauskienei, A. ir R. Bertašiams.

Užkalnių kaimo bendruomenės valdybos narė Jūratė Dumskienė

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.