Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8028860
Šiandien: 2068
Dabar: 47
Prenumerata
Naujienos
Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro išvyka į respublikinę akciją „Paukščiai grįžta namo 2017“

   Kovo 31 d. Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro jaunieji miško bičiuliai gyliukai (Modestas Maksvytis, Gabija Lukošiūtė, Dovilė Gunevičiūtė, Gabrielius Gunevičius, Guoda Gedvilaitė, Orestas Bubelis, Mantas Stulgys, Nedas Kasparavičius) su istorijos mokytoju E. Vyšniausku ir dailės ir technologijų mokytoja L. Skirgailiene vyko į Vilniuje vykusią respublikinę akciją „Paukščiai grįžta namo 2017“. Jaunuosius miško bičiulius vežė Raseinių miškų urėdijos autobusas. Mokinius sveikino Raseinių miškų urėdijos vadovas A. Kilčauskas.

   Renginys šiemet buvo organizuojamas Nemenčinės miškų urėdijos Arvydų girininkijoje. Akcijos dalyvius sveikino LR aplinkos ministras K. Navickas, Seimo aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas K. Mažeika, Lietuvos generalinės urėdijos vadovas R. Prūsaitis. Ministras kartu su mokiniais kėlė inkilus ir vylėsi, kad greitai naujieji namai bus užimti sugrįžusių paukščių.

   Po to visi akcijos dalyviai susirinko įsiamžinti prie memorialo iš medžių „Žalgiris 600“, kuris pagyvintas ir Gylių mokyklos sukurtu floristiniu paveikslu. Gylių mokyklos- daugiafunkcio centro jaunieji miško bičiuliai iš 42 Lietuvos miškų urėdijų pateko į laureatų dešimtuką ir buvo apdovanoti planšetiniu kompiuteriu bei gavo puodelius-termosus. Vėliau mokiniai kartu su ministru vaišinosi, klausėsi nuotaikingo koncerto. Akcijos dalyvius linksmino atlikėjai Sasha Song ir Anžela. Jaunieji miško bičiuliai smagiai praleido laiką.

 

 

Istorijos mokytojas E. Vyšniauskas

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.