Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Tiesiami nauji bendradarbiavimo keliai

   Savivaldybės meras Andrius Bautronis su jaunatviška energija drąsiai tiesia naujų galimybių kelius mūsų rajonui. Jo vadovas kartu Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiąja specialiste, laikinai einančia šio skyriaus vedėjo pareigas, Asta Pagarauskaite lankėsi Kauno kolegijoje ir diskutavo su šios daugiaprofilinės valstybinės aukštojo mokslo įstaigos direktoriumi Pauliumi Baltrušaičiu bei administracijos atstovais apie Raseinių rajono savivaldybės ir Kauno kolegijos bendradarbiavimo galimybes.

   Modernioje kolegijoje rengiami puikūs specialistai, kuriems siūloma per 50 studijų programų. Pasak mero, jie gali rasti sau naudingų veiklos sričių ir Raseinių rajono savivaldybėje. Jau pradėti planuoti pirmieji žingsniai: Kauno kolegijos studentų baigiamieji darbai, praktikos atlikimas mūsų rajono įstaigose ir įmonėse, studijų organizavimas, seminarai, kursai, projektinė veikla, specialistų persikvalifikavimas ir pan. Galbūt po studijų šie specialistai galėtų įsikurti Raseinių krašte ir darbuotis jo gerovei. Pirmieji konkretūs žingsniai – jau šio rugsėjo pabaigoje, kuomet laukiamas Kauno kolegijos atstovų vizitas į Raseinių rajono savivaldybę.

   Meras ir Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus laikinoji vedėja apsilankė ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje, kur susitiko su vicekancleriu doc. dr. Vilmantu Butkumi bei kitais darbuotojais. Su jais taip pat buvo aptartos šios aukštosios mokyklos ir Raseinių rajono savivaldybės bendradarbiavimo galimybės.

   

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.