Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Didiesiems atlaidams rengiamasi iš anksto

   Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai (Šilinės) šiemet Šiluvoje vyks rugsėjo 7–15 dienomis, bet šioms iškilmėms jau pradedama rengtis.

  Šiandien Savivaldybės meras Andrius Bautronis priėmė Kauno arkivyskupijos apaštalinį administratorių vysk. dr. Algirdą Jurevičių, Sielovados programų koordinatorę Vaidą Spangelevičiūtę-Kneižienę ir Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos kleboną kun. Erastą Murauską. Pasitarime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas ir Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas.

   Buvo aptarti „namų darbai“, kuriuos teks atlikti prieš Lietuvos ir užsienio tikinčiųjų, turistų atvykimą į Šilines. Bus tvarkomos automobilių stovėjimo aikštelės, prekyviečių viešosiose erdvėse vietos, visa miestelio infrastruktūra, taip pat racionaliau sprendžiami maitinimo ir nakvynės klausimai.

   Pasak Savivaldybės mero A.Bautronio, Šilinių atlaidai – turbūt didžiausi visoje Lietuvoje, žinomi ir kaimyninėse šalyse, ypač Lenkijoje, iš kurios atvyksta itin gausus būrys piligrimų. Per tiek metų Šiluvos miestelio gyventojai jau seniai priprato prie didelio svečių antplūdžio ir šurmulio, bet kiekvieną sykį jie stengiasi vis gražiau pasipuošti, ką nors daugiau pasiūlyti į atlaidus atvykusiems žmonėms. Savivaldybė irgi stengsis, kad atvykusieji į šią švenčiausios Mergelės Marijos apsireiškimo vietą jaustųsi saugiai, patogiai, jaukiai, patirtų gerų įspūdžių ir kitais metais vėl čia atvyktų, bet ne vieni – dar pakviestų savo artimuosius, draugus bei pažįstamus žmones.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.