Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Maironio parko amfiteatre – 2021-2030 m. strateginio plėtros plano projekto viešas aptarimas

   Maironio parko amfiteatre įvyko vieno svarbiausių dokumentų – Raseinių rajono savivaldybės 2021-2030 m. strateginio plėtros plano projekto aptarimas. Meras Andrius Bautronis vicemeras Kęstutis Užemeckas ir Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė gyventojams pateikė svarbiausią informaciją apie rengiamą dokumentą, šiuo metu įgyvendinamus projektus ir ateities planus. Indrė Antanaitienė aptarė plėtros plano prioritetus, tikslus, uždavinius, planuojamas priemones bei gautus pasiūlymus ir idėjas.

   Neabejingiems Raseinių krašto ateičiai gyventojams buvo pristatyti prioritetiniai projektai, kuriuos planuojama įgyvendinti per ateinančius 10 metų. Baseino įrengimas Raseinių mieste, Žemaičio aikštės modernizavimas, meno rezidencijos įkūrimas Žaiginyje – tai tik keletas projektų apie kuriuos rugsėjo 15 d. buvo kalbama. Nors į viešą pristatymą gyventojų nesusirinko gausiai, tačiau aktyvių piliečių dėka buvo surengta įdomi ir produktyvi diskusija. Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiems ir išreiškusiems savo nuomonę dėl rajono ateities. Raginame gyventojus aktyviai įsitraukti į Raseinių krašto ateitį nulemsiančio dokumento rengimo procesą. Jūsų pasiūlymų ir idėjų lauksime iki rugsėjo 30 d. el. paštu savivaldybe@raseiniai.lt.

Strateginio plėtros plano projekto aptarimo įrašas: https://bit.ly/3mv3Q3s  

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.