Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Saugaus eismo renginys Kaulakiuose

   Šiltą paskutinės vasaros dienos popietę, pučiant gaiviam vėjui, Kaulakių kaimo gyventojai rinkosi į renginį ,,Lik, sveika vasara!“ Jos metu prisiminėme vasarą patirtus įspūdžius, pasveikinome visus moksleivius su Mokslo ir žinių diena ir palinkėjome geros sėkmės, kūrybinių idėjų, siekiant naujų mokslo žinių.

  Mūsų kaimo bendruomenės gyventojai dalyvauja respublikiniame konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, todėl nusprendėme renginio metu priminti saugaus eismo taisykles viktorinoje-kelionėje ,,Būk atidus ir būsi saugus kelyje!“, kuri vyko Kaulakių kaimo poilsio ir sporto zonoje. Kelionės pradžioje sudarėme komandas iš dviejų asmenų, kurios turėjo aplankyti keturias stoteles: ,,Eismo saugumas keliuose“, ,,Eismo saugumas gatvėse“, ,,Kaip keliauti išlipus iš autobuso?“, ,,Judėk saugiai ir būk matomas tamsoje!“. Pirmose trijose stotelėse kiekviena komanda turėjo atsakyti į burtų keliu ištrauktus klausimus ir joms sekėsi gerai, o ketvirtoje stotelėje parodyti, kaip naudotis atšvaitu, prožektoriumi ir šviesą atspindinčia liemene.

   Keliems dalyviams sunkiau sekėsi pritvirtinti atšvaitus prie savo rūbų. Jiems pagalbos ranką ištiesė renginio vedėja Aušra Knopkienė. Po to vyko piešimo ant asfalto konkursas ,,Kelio ženklai - mūsų apsaugos draugai“. Daugiausiai kelio ženklų nupiešė Emilis Jasinskas, Viltė Rusteikaitė, mažoji Augustė Pociūtė su močiute Rima, o gražiausias ženklas buvo Justinos Pociūtės ir Viltės Gelumbauskaitės.

   Paskutinė užduotis – ,,Blogybių skrynelė“, kurioje buvo paslėptos baudų galimybės nusižengusiems eismo dalyviams. Jas perskaitė piešinių konkurso nugalėtojai. Tarp stotelių trumpose pertraukėlėse visi dalyvavo muzikiniuose-ritminiuose rateliuose bei žaidimuose. Visi viktorinos-kelionės ir piešinių ant asfalto dalyviai buvo apdovanoti užrašų knygelėmis su simboliniu eismo saugumo katinu, kuris yra respublikinio konkurso emblema, įvairiais pakabinamais ir juostiniais atšvaitais, liemenėmis ir krepšeliais. Sirgaliams atiteko juostiniai atšvaitai ant rūbų rankovių.

   Po to visus popietės dalyvius IĮ „Vaigmila“ vadovė Lina Pocienė pavaišino gaiviais ledais, už kuriuos tariame ,,ačiū, ačiū, ačiū!“ mylimai rėmėjai Linai. Dar pusvalandį žaidėme ir tarpusavyje bendravome. Visą renginį fotografavo Inesa Milašiūtė ir jai nuoširdžiai dėkojame. Už visas saugaus eismo priemones esame dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos. Tikime, kad eismo saugumo taisyklių prisiminimas padės būti atidiems keliuose, išvengti nelaimių ir suteikė galimybę dar kartą pamąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

   Kaulakių kaimo bendruomenės pirmininkė Elena Pocienė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.