Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8272159
Šiandien: 1592
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Dėl informacijos apie žuvusių pasėlių plotus surinkimo

   Šių metų rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais iškritę gausūs krituliai sukėlė ilgalaikę žalą ūkininkų pasėliams, dėl to žuvo dalis pasėlių.
   Siekdama išsiaiškinti tikrąjį nuostolių mastą, Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija (toliau – Ministerija) turi turėti informaciją apie kiekvieno žemės ūkio veiklos subjekto žuvusių pasėlių plotus. Šie duomenys bus reikalingi sprendžiant klausimus dėl žemės ūkio veiklos subjektų sutartinių įsipareigojimų vykdymo, galimų sankcijų netaikymo, tiesioginių išmokų mokėjimo terminų paankstinimo. Taip pat šie duomenys galimai bus panaudoti sprendžiant dalinio patirtų nuostolių atlyginimo klausimus.

   Atsižvelgiant į tai prašome ūkininkus iki 2017 metų spalio 27 d. kreiptis į atitinkamos seniūnijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus specialistus arba į Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrių ir pateikti informaciją apie žuvusių pasėlių plotus pagal atskiras pasėlių rūšis. Savivaldybės administracijos sudaryta komisija fiksuos pasėlių žuvimo faktus ir pateiks galutinę informaciją ministerijai. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad žuvusiais pasėliais laikytini tik tie pasėliai, kuriuose dėl liūčių sukeltų padarinių negalėjo būti nuimtas derlius ir (ar) jis nebegalės būti nuimtas, ir dėl šios priežasties nebus gautos planuotos pajamos.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.