Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8537060
Šiandien: 195
Dabar: 7
Prenumerata

 
 
Naujienos
UAB „Raseinių vandenys“: paslaugų vartotojų gausėja

   Maždaug vienus metus šiai įmonei vadovaujantis Stanislovas Bartkus ir jos kolektyvas gali džiaugtis 2017-aisiais pasiektu laimėjimu – padidėjusiu naujų vandens ir nuotekų tinklų vartotojų skaičiumi, kuris viršija planuotas užduotis.

   Pernai įmonės strateginiame plane buvo numatyta, kad 300 rajono gyventojų prisijungtų prie nuotekų tinklų ir 220 – naudotųsi tiekiamo vandens paslauga. Šis planas buvo gana ambicingas ir žymiai didesnis nei naujų vartotojų prijungimo rezultatai 2016-aisiais, bet jį įgyvendinti vertė įmonės gamybinės ir finansinės problemos. Brandinti lūkesčiai buvo įgyvendinti su kaupu. Praėjusiais metais prie UAB „Raseinių vandenys“ centralizuotų tinklų prisijungė 245 nauji vandens vartotojai, taigi planas įvykdytas apie 111 proc. Dar 307 naujų klientų prisijungė prie nuotekų šalinimo sistemos ir šis planas buvo įgyvendintas 102 proc.

   „Į šį strateginį tikslą buvo kreipiamas labai didelis dėmesys. Tik didesnis naujų vartotojų skaičius sudaro galimybę didinti finansinius ir ekonominius įmonės rezultatus, plėsti gamybą ir užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę bei stabilizuoti jų kainas. Šis kriterijus yra pats svarbiausias mūsų vartotojams. Kainų komisija teigiamai vertino mūsų paslaugų įkainius šiems metams, kurie labai nežymiai padidėjo tik kai kuriose tiekiamo vandens pozicijose, bet sumažėjo kitose – kaip antai, tvarkant paviršines nuotekas“, – pabrėžė UAB „Raseinių vandenys“ direktorius S.Bartkus.

   Kasmet Lietuvoje vis mažiau naudojamasi vandentiekio tiekiamu vandeniu. Tai susiję su gyventojų mažėjimu šalyje ir su praėjusių metų vėsia, krituliais gausia vasara. Todėl naujų klientų padidėjęs skaičius „Raseinių vandenyse“ yra labai svarbus įmonei, gera perspektyva žvelgiant į jos ateitį. Įmonės vadovo teigimu, nors centralizuotais tinklais tiekiamo vandens vartojimo bendrasis kiekis Raseinių rajone sumažėjo maždaug 4 proc., nuotekų tvarkymo realizacija padidėjo daugiau kaip 2 proc. Tai leido subalansuoti ir stabilizuoti vandens vartojimo neigiamas pasekmes.

   „Pernai nuo nulio pradėjome darbą su gyventojais, kurie neturėjo galimybių prisijungti prie centralizuotų tinklų. Buvo atliktas ir tebevyksta auditas, be to, gyventojų patogumui įmonės specialistai lankosi rajono gyvenvietėse, namų ūkiuose ir informuoja, kaip prijungti vietinius nuotekų tinklus prie centralizuotos nuotekų infrastruktūros. Jeigu jos nėra, sudaro nuotekų išvežimo iš gyventojų įrengtų rezervuarų paslaugų sutartis. Jų 2017 metais buvo sudaryta arti 300. Pagal Lietuvos Respublikos Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymą asmenys, šalia kurių sklypų yra nutiesti centralizuoti nuotekų tinklai, privalo prie jų prisijungti per vienus metus. Ši informacija gyventojams jau buvo pateikta raštu, naujame etape matysime, kaip jie į tai sureagavo. Stengsimės ir toliau gerinti įmonės gamybinius–finansinius rezultatus ir spręsti rajono aplinkosaugos problemas“, – tvirtino įmonės vadovas S.Bartkus.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.