Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Vicemerė pasitiko jubiliejų

   Šiandien gražaus jubiliejaus rytas išaušo Savivaldybės mero pavaduotojai Gitanai Rašimienei. Apvalios sukakties proga vicemerę sveikino Savivaldybės vadovai, sekretoriato ir administracijos darbuotojai, kultūros, švietimo įstaigų vadovai, rajono seniūnijų seniūnai, kaimo bendruomenių atstovai. Visi sveikintojai dėkojo jubiliatei už šiltą bendravimą ir nuoširdų rūpestį, žmogišką supratimą sprendžiant įvairias problemas bei linkėjo prasmingų ir gražių metų, naujų galimybių, laimingos kloties tiek darbuose, tiek asmeniame gyvenime.

Gitana Rašimienė ilgus metus dirbo mokytoja, mokyklos direktoriaus pavaduotoja, aktyvi visuomenininkė buvo kaimo bendruomenės pirmininke. Nuo 2007 m. – Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė, visose trijose kadencijose ėjusi vicemerės pareigas. Kolegos ir rajono žmonės Gitaną pažįsta ne tik kaip sumanią ir kompetentingą rajono vadovę, gebančią rasti išeitis iš keblių situacijų ir priimti išmintingus sprendimus, bet ir kaip subtilią bei nuoširdžią moterį, nuolat ištiesiančią pagalbos ranką.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.