Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8604009
Šiandien: 988
Dabar: 49
Prenumerata

 
 
Naujienos
Kovo 11-ąją Raseinių krašto jaunimui įteikti garbingi apdovanojimai

   Kovo 11-osios - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai prasidėjo Raseinių miesto Žemaičio aikštėje, kur 8.30 val. Raseinių rajono mokyklų prezidentai iškėlė valstybinę vėliavą. Ceremonijoje dalyvavęs meras Algirdas Gricius pakvietė mokyklų prezidentus ir atstovus į Savivaldybės mažąją salę šventinių pusryčių, kur Savivaldybės vadovas kiekvienam įteikė po dovaną - Raseinių krašto istorijos muziejaus išleistą elektroninę knygą „Laiko ir istorijos ženklai Raseinių krašte 1918-2018 m.“ Neformalioje aplinkoje, prie arbatos puodelio ir sumuštinių, meras drauge su jaunais žmonėmis diskutavo, dalijosi idėjomis, kaip mūsų kraštą būtų galima paversti patrauklesniu, kad jame noriai savo gyvenimus kurtų jaunimas.

   10 val. Savivaldybės didžiojoje salėje prasidėjo iškilmingas Raseinių rajono savivaldybės tarybos 49-asis posėdis. Sugiedojus valstybinį himną, salėje susirinkusius Tarybos narius, administracijos darbuotojus, apdovanojimų laureatus ir visuomenės atstovus vienos svarbiausių valstybinių švenčių proga pasveikino Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Tarti sveikinimo žodžius į tribūną pakviestos jaunimo atstovės: Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narė, Nemakščių bendruomenės santalkos neformalios jaunimo grupės vadovės pavaduotoja Kornelija Būtytė ir Šiluvos gimnazijos prezidentė Austėja Mažeikaitė. Šventėje dalyvavo ir raseiniškius sveikino LR Seimo pirmininko pavaduotojas  Arvydas Nekrošius, LR Seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Janina Jasiulienė. Kovo 11-osios proga visus sveikino ir prasmingą bendradarbiavimą dėkojo Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas, atsargos majoras Židrūnas Šadauskis, kuris įteikė merui 1937 metais surašytus įsakymus šauliams.

   Savivaldybės meras Raseinių rajono seniūnijų seniūnams įteikė valstybines vėliavas, kurias seniūnai parveš į savo seniūnijas ir dovanos pilietiškiausiems savo teritorijos gyventojams.  

   Antrąją posėdžio dalį vedė Tarybos narys, kultūros darbuotojas Edgaras Juška, kuris paskelbė, kad pradedama iškilminga garbingiausio rajone jaunimo apdovanojimo - „Auksinio lūšiuko“ - teikimo ceremonija. „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimus šiemet pelnė:

- už pilietines iniciatyvas ir pilietinės kultūros puoselėjimą Raseinių krašte – Sandra Statkutė (teikė Prezidento Jono Žemaičio gimnazija);

- už Raseinių krašto garsinimą mokslo srityje - Eglė Šlinkšytė (teikė Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija);

- už Raseinių krašto garsinimą meno srityje - Gerda Burneikaitė (teikė Prezidento Jono Žemaičio gimnazija);

- už Raseinių krašto garsinimą sporto srityje - Dominykas Viliušis (teikė Kūno kultūros ir sporto centras);

- už aktyvų savanorystės kultūros plėtojimą Raseinių krašte – Domantas Valinčius (teikė Jaunimo reikalų taryba ir Kultūros centras).

   „Auksinio lūšiuko“ statulėles ir gėles laureatams teikė Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, o LR Seimo pirmininko pavaduotojas  Arvydas Nekrošius apdovanojo nusipelniusius jaunuolius ženkleliais ir valstybinėmis vėliavomis, jiems ženklelius tai pat įteikė LR Seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos Jūratė Garliauskienė ir Janina Jasiulienė.

   Iškilmingo posėdžio metu dainomis ir melodijomis džiugino Raseinių karšto atlikėjai.

 

     
     
     
     
     
   

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.