Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Šventinis renginys „Tau, Mama“

   Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką. Minint Mamų dieną visą savo dėmesį atiduodame tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove.

   RRKC Plikiuose vykusiame renginyje „Tau, Mama“ pasveikinti susirinkusias mamas ir močiutes atvyko Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, pačius gražiausius žodžius ir dainas savo mamoms skyrė RRKC Plikiuose vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“ (vadovė A.Ročkienė). Susirinkusias mamas ir žiūrovus savo dainomis pradžiugino muzikinė grupė „Arti“ iš Kėdainių, o eilėraščius apie gyvenimą, esamas ir jau išėjusias mamas skaitė Leokadija Mockienė.

   Po koncerto visų laukė pyragas ir arbata. Pasiklausėme koncerto, pabendravome, palinkėjome visoms mamoms džiaugsmo, kantrybės, sveikatos ir dar kartą pasidžiaugėme gražiu pavasariu, gražia švente.

 

 RRKC Plikiuose kultūrinių renginių organizatorė Aldona Ročkienė

 Gyčio Berštauto nuotr.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 
 
 


 
 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.