Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8660704
Šiandien: 231
Dabar: 33
Prenumerata

 
 
Naujienos
Tiesioginė vaizdo transliacija „Kuriame Visos dienos mokyklą Lietuvoje“

   Gerbiami savivaldybių švietimo padalinių specialistai, bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, mokytojai, mokinių tėvai bei visi, norintys susipažinti su visos dienos mokyklos kūrimo galimybėmis, maloniai kviečiame 2018 m. balandžio  13 dieną  dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kuriame Visos dienos mokyklą Lietuvoje“.

 

   Transliacijos metubus galima tiesiogiai užduoti klausimų, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti el. paštu: edita.norvaisiene@sppc.lt
   Transliacijos tikslas –paskatinti savivaldybes, mokyklas, mokinių tėvus domėtis visos dienos mokyklos kūrimo idėja, tokios mokyklos teikiama nauda, jos realizavimo galimybėmis. ir.Transliacijos metu busaptariama, kas yra visos dienos mokykla, diskutuojama ar Lietuvai reikia tokių mokyklų, pristatoma kaip visos dienos mokyklą įsivaizduoja Lietuvos mokinių tėvai, aptariama kokios yra visos dienos mokyklos kūrimo galimybės, rizikos ir kiti transliacijos dalyvių keliami klausimai.

   Visos dienos mokyklos modeliavimas prasidėjo  patvirtinus Geros mokyklos koncepciją ir svarstant, kaip tokią mokyklą sukurti, Tad ieškant būdų, kaip sukurti gerą mokyklą, atsirado ir toks modelis – visą  dieną prasmingas veiklas mokiniams siūlanti mokykla. Visos dienos mokykla suprantama kaip mokyklos veiklos organizavimo modelis, pasižymintis ilgesniu nei įprastai praleistu mokykloje laiku, formalaus ugdymo ir neformalaus švietimo derme, teikiama individualia mokymosi, švietimo pagalba ir socialinėmis paslaugomis vaikui ir jo tėvams (globėjams, rūpintojams), organizuojant maitinimą dienos metu, į veiklas aktyviai įtraukiant socialinius partnerius ir užtikrinant saugią aplinką vaikui iki grįžtant į namus.

   Transliacijos metu Švietimo ir mokslo ministerijos, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro specialistai ir praktikai, jau įgyvendinantys ar ketinantys kurti visos dienos mokyklą, pasidalins savo žiniomis, patirtimi, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Transliacijos dalyviai (vaizdo transliacijų salėje):

  • Asta Dilytė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo pagalbos skyriaus vyresnioji specialistė,

  • Edita Norvaišienė, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro Specialiosios pedagogikos skyriaus vadovė,

  • Kauno Simono Daukanto progimnazijos atstovas,

  • Jurgita Nemanienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos direktorė (diskusijos moderatorė).

    Transliacijos pradžia 14 val. Jungtis kviečiame nuo 13.55 val.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.