Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugpjūčio 25 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Pasitarimas dėl sveikatos priežiūros ir gydymo paslaugų gerinimo

   Šiandien Savivaldybės vadovai, grupė Tarybos narių ir rajono sveikatos priežiūros įstaigų vadovai aptarė LR sveikatos ministro 2019 m. įsakymo dėl specialiųjų reikalavimų asmens sveikatos priežiūros įstaigos skubiosios medicinos pagalbos skyriui ir skubiosios medicinos pagalbos kabinetui aprašą. Jame išdėstytos nuostatos, kaip pertvarkyti gydymo ir pirminės sveikatos priežiūros viešųjų įstaigų darbą gerinant paslaugų kokybę.

  Buvo diskutuota daugeliu klausimų, kalbėta ir apie problemas, kurios trukdo teikti kokybiškesnes gydymo paslaugas. Daugumos kalbėjusiųjų teigimu, darbą geriau organizuot galima ne tik glaudesniu visų įstaigų bendradarbiavimu, racionaliausiais vidiniais sprendimais, bet ir skatinant pacientus laikytis nustatytos tvarkos. Į ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių tikslinga vykti dėl ūmiai atsiradusios sunkios sveikatos būklės, įvykus traumai, o kitais atvejais dėl ambulatorinės pagalbos pirmiausia reikėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją

   Šie ir kiti aktualūs klausimai bus nagrinėjami ir ateityje, kad būtų priimti palankiausi medikams ir jų pacientams sprendimai.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.