Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203550
Šiandien: 3351
Dabar: 50
Prenumerata
Naujienos
Apdovanoti konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ dalyviai

    Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga 2016 m. tradicinio konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ baigiamąjį renginį organizavo svetingos Vainotiškių kaimo bendruomenės patalpose, Kėdainių rajone. Konkurse dalyvavo 162 dalyviai: bendruomenių sąjungos, vietos veiklos grupės, bendruomenių centrai, klubai, direkcijos, draugijos, pavienės miestų ir kaimų bendruomenės iš įvairių šalies regionų ir kt. Bendruomenės, įgyvendindamos saugaus eismo projektus, 2016 metais surengė 492 (2016 m. – 358) įvairius renginius (šventes, koncertus, varžytuves, paskaitas, pėsčiųjų ir dviratininkų žygius, įvairias kitas saugaus eismo akcijas).

   Tarp aktyviausių regionų yra ir Kauno regionas. Baigiamojo renginio metu dalyvius sveikino Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėjas Vidmantas Pumputis, Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Juozas Gedvilas, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Jolanta Malinauskaitė. Renginyje buvo apdovanotos Šiluvos, Ramonų, Mirklių, Butkiškės, Biliūnų kaimo bendruomenės ir Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga. Kitoms 8 konkurse dalyvavusioms Raseinių rajono kaimo bendruomenės padėkos ir prizai bus įteikti vėliau. Dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai už dovanas, o Raseinių rajono VVG – už raseiniškių nuvežimą į renginį. Tikimės, kad šiais metais konkurse dalyvaus dar daugiau mūsų rajono kaimo bendruomenių.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.