Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203588
Šiandien: 3389
Dabar: 69
Prenumerata
Naujienos
Karatė sportininkai nerimauja dėl patalpų

   Pagalbos pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių ir vicemerę Gitaną Rašimienę atvyko Raseinių karatė klubo „Bushido“ vadovas-treneris Gediminas Jakubauskas. Šiemet veiklos 20-metį atšventęs klubas apie 10 metų naudojasi Tiesos g. esančiomis patalpomis, kurios priklauso UAB „Raseinių šilumos tinklams“. Kaip pasakojo G. Jakubauskas, patalpos buvo visiškai apleistos, tačiau klubo entuziastų, rėmėjų pastangomis buvo sutvarkytos – atliktas remontas, įrengta treniruotėms pritaikyta salė. Klubo išugdyti sportininkai turi aukštų pasiekimų, dalyvauja įvairiose šalies ir tarptautinėse varžybose bei pelno prizines vietas.

   Neseniai klubo vadovą pasiekė žinia, kad UAB „Raseinių šilumos tinklai“ paskelbė aukcioną ir nori minėtas patalpas parduoti. Klubas neturi tiek lėšų, kad galėtų patalpas įsigyti, o palikti jau įrengtą salę, į kurią daug investavo ir pats vadovas, ir treniruotes lankančių vaikų tėveliai, ir rėmėjai, nesinori.

   Savivaldybės meras susisiekė su UAB „Raseinių šilumos tinklai“ vadovu ir išsiaiškino, kad patalpų pardavimo aukcionas neįvyko – norinčiųjų pirkti patalpas kol kas neatsiranda. Išaiškėjo viena įdomi aplinkybė – patalpų viduje palei sieną nutiesta šiluminė trasa, todėl abejojama, ar gali šilumininkai parduoti patalpas, kurių viduje yra jiems priklausantis turtas?

   Savivaldybės vadovai pažadėjo išsiaiškinti visas aplinkybes ir pasirūpinti, kad karatė klubo sportininkams būtų visos sąlygos treniruotis.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.