Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Žygis „Šuolis į vasarą“ Sujainiuose

   Birželio 1 dieną Sujainiuose įvyko pėsčiųjų žygis „Šuolis į vasarą", skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Išbandyti savo jėgas 3 km žygyje susirinko gausus būrys sujainiškių ir Raseinių rajono gyventojų. Užsiregistravusius žygio dalyvius pasveikino bibliotekininkė Danelija.

   Ji priminė, kodėl švenčiama birželio 1-oji. 1949 m. Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 m. Po trumpo Danelijos pranešimo Urtė ir Domantė raiškiai padeklamavo po eilėraštį.

   Buvo duotas startas žygiui. Žygio dalyvius lydėjo Milda ir Viktorija.

   Žygeiviai ne tik žygiavo, bet ir turėjo atlikti tam tikras užduotis, kurias paruošė kultūrinių renginių organizatorė Sujainiuose Rita Visockienė. Pasiekę pirmąjį, antrąjį, trečiąjį, ketvirtąjį punktą, norėdami gauti prizą, žygeiviai turėjo atsakyti į klausimus, įminti mįslę, kurią užmindavo žygio dalyvė Eva. Žygio gidas Pranas trumpai pasakojo apie visus lankomus objektus, o daugeliui naujiena buvo tai, jog Sujainiuose kažkada veikė vandens malūnas.

   Sėkmingai visiems įveikus užduotis, liko tik pasiekti prie Sujainių tvenkinio esantį finišą.

   Prie tvenkinio žygeiviai, sėkmingai įveikę 3 km trasą, buvo pasveikinti. Vėliau vyko sportinės varžytuvės. Vaikams labiausiai patiko „Pagalvių mūšis“. Po rungčių merginos pakvietė pailsėti ir pasivaišinti vaisių kompotu ir gardžiais sausainiais, saldainiais. Dalyvių paklausus, kokį lobį jie rado žygyje, vieni dalyviai minėjo tvirtas kojas, ištvermę, kiti – naujai sutiktus draugus.

   Be to, vaikai rado dar ir lobio skrynią, kurioje slėpėsi atminimo dovanėlės. Jas ir diplomus žygio dalyviams įteikė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filialo bibliotekininkė Danelija.

   Ji taip pat visus pakvietė priimti skaitymo iššūkį, kuris birželio 1 d. startavo žaismingomis varžytuvėmis, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai.

   „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas.

   Nuoširdžiai dėkojame žygio dalyviams ir visiems, prisidėjusiems prie žygio organizavimo. Tikimės, kad ši tradicija nenutrūks ir kitąmet vėl sulauksime tokio gausaus dalyvių būrio.

 

 

   

 

 

Danelija Laurinavičiūtė, RMMVB Sujainių filialo vyresn. bibliotekininkė

Nuotraukos Prano Laurinavičiaus

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.