Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026350
Šiandien: 4042
Dabar: 34
Prenumerata
Naujienos
„Norvelita“ kils iš pelenų

   Pirmadienio rytą susirinkusi Raseinių rajono  savivaldybės administracijos Ekstremalių situacijų komisija aptarė susidariusią padėtį po gaisro didžiausioje rajono įmonėje „Norvelita“.

   „Šiuo metu pagrindinis dalykas yra kuo skubiau likviduoti gaisro padarinius, kad įmonė būtų prikelta naujam gyvenimui, prasidėtų normali gamyba ir žmonės dirbtų. Tai priklausys ir nuo Savivaldybės, ir nuo įvairių sričių tarnybų, Suteiksime visokeriopą paramą, kad šis procesas būtų sklandžiai organizuotas“, – užtikrino Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas.

   Vėliau Savivaldybės organizuotame posėdyje dalyvavo UAB „Norvelita“ valdybos pirmininkas Jordanas Kenstavičius, Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento, pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymo įmonės „Toksika“, Kauno teritorinės darbo biržos vadovai, specialistai. Meras Algirdas Gricius paprašė ištirti padėtį ir pradėti darbus pagal jų įmonių specifiką.

   Po to posėdžio dalyviai nuvyko į gaisravietės vietą ir pamatė smarkiai ugnies nuniokotus statinius. Liepsnos nepaliestose patalpose vyksta įprasti darbai.

   „Šiuo metu pagrindinis mūsų rūpestis – kuo greičiau išsivalyti nuo degėsių, atsinaujinti ir sugrįžti į įprastą darbo ritmą. Taip pat rūpinamės ir mūsų žmonėmis, galiu užtikrinti, kad jie tikrai turės darbo“ – teigė UAB „Norvelita“ valdybos pirmininkas J.Kenstavičius.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.