Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8277689
Šiandien: 704
Dabar: 47
Prenumerata
Naujienos
Tarptautinis projektas DofE

   Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos gimnazistai pristatė, kaip jiems sekėsi įgyvendinti vieną iš tarptautinių Edinburgo hercogo apdovanojimų programos (DofE) veiklų – bandomąjį ir kvalifikacinį žygius. Susitikime dalyvavo 8-III klasių mokiniai, vieni apie programą jau girdėję ne kartą, antri išgirdę tai kaip naujieną, o treti jau išbandę ir gimnazisto švarką padabinę bronzos ženkleliu. DofE programos vadovės Jolanta Jonaitienė ir Rūta Jegnoraitė – Juškienė dar kartą trumpai pristatė šios programos esmę ir prasmę, pakvietė mokinius prisijungti prie gausaus šios programos dalyvių būrio iš viso pasaulio.

   Ia klasės mokiniai Gabija Jakubauskaitė, Deimantė Vaičekauskaitė, Andželas Gvazdauskas ir Vidmantas Trumpius nuotaikingai papasakojo apie savo žygius, išsikeltą ir įgyvendintą tikslą, nuotykius. Kad žygis įvykdytas pagal visus kriterijus ir atitinka DofE reikalavimus, patvirtino ir susitikime dalyvavęs Europos savanorystės tarnybos narys, žygio stebėtojas vengras Adrian Aradi.

   Antroji susitikimo dalis buvo skirta patiems vyriausiems gimnazistams – ketvirtokams. Jiems Adrian Aradi papasakojo apie savo kaip savanorio patirtį, iššūkius ir sėkmes, ir apie tai, kuo savanorystė naudinga ir reikalinga jaunam žmogui. Adrian šiuo metu savanoriauja ne tik Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, turinčiame nacionalinio DofE programos koordinavimo teisę, bet ir programoje „Socialinis sufleris“.

 

 

Jolanta Jonaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.