Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. kovo 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Skelbimai
Gėlių pardavėjai raginami laikytis galiojančių teisės aktų

Dažnam žmogui Tarptautinė moters diena tampa puikia proga padėkoti už moterų skleidžiamą šilumą, grožį, jaukumą. Būtų nuostabu, jeigu šią dieną puoštų ne tik gražios gėlės, bet ir geri darbai, deja, taip nutinka ne visuomet.

 Pastaruoju metu pastebima, kad dalis prekybininkų nesilaiko „Prekybos ir paslaugų teikimo Raseinių rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių“, o dėl to nukenčia sąžiningi ir skaidrūs prekeiviai, iškreipiama rinka.

Norime, kad kovo 8 –oji išties būtų puiki, todėl artėjant Tarptautinei moters dienai, primename gėlių pardavėjams, kad Jūs privalote laikytis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 20 d. sprendimu Nr. TS – 181 patvirtintų „Prekybos ir paslaugų teikimo Raseinių rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių“, kurias galite rasti greta kitų tarybos sprendimų Savivaldybės svetainėje.

Piktnaudžiavimo atveju, Jums gali grėsti bauda teisės aktų numatyta tvarka.

Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas 

 
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.