Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 1 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Taryba priėmė sprendimus, padėsiančius suvaldyti COVID-19 plitimą

   Šiandien įvyko pirmasis nuotolinis Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu priimti kovai su COVID-19 reikšmingi sprendimai. Balsavimas vyko vardinio sąrašo principu, balsuodami tarybos nariai parodydavo savo asmens dokumentus.

   Taryba perskirstydama biudžetą į Administracijos direktoriaus fondą nukreipė virš 145 000 eurų dydžio sumą, skirtą kovai su koronavirusu. Šie pinigai bus panaudoti būtinosioms išlaidoms. Pavyzdžiui, respiratorių, kombinezonų, medicininių kaukių ir kitų apsauginių priemonių įsigijimui.

   „Šiandien Raseinių rajono savivaldybės taryba pasižymėjo išskirtiniu vieningumu ir suvokimu, kad nepaisant politinių pažiūrų skirtumų, visi susidūrėme su bendru, nematomu ir labai stipriu priešu. Jeigu ir toliau išliksime vieningi ir priimsime mūsų žmonių saugumui būtinus sprendimus, suvaldysime viruso plitimo grėsmę. Šiandien taryba žengė reikšmingą ir tikiu, kad ne paskutinį žingsnį šia kryptimi“,- situaciją vertina Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Kaip ir įprasta Savivaldybės tarybos posėdžio transliacija vyko Youtube kanalu. Kadangi šiandien priimti visi su kilusios krizės valdymu susiję sprendimai, kovo 30 d. tarybos posėdis bus atšauktas. 

      
     
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.