Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Kalėdinėje NVO labdaros mugėje dalyvavo ir Raseinių rajono kaimo bendruomenių atstovai

   Gruodžio 1 d. Vilniuje, Daukanto aikštėje, šalia prezidentūros jau 9 kartą vyko kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugė. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bendravo su mugės svečiais, nevyriausybinių organizacijų (NVO) darbuotojais ir įsigijo rankų darbo kalėdinių dovanų.

Prezidentės kvietimu mugėje apsilankė ir garsi britų aktorė Helen Mirren, viešinti Lietuvoje ir kurianti vaidmenį istorinėje dramoje. Mugėje tradiciškai dalyvavo organizacijos, dirbančios su vaikais, neįgaliaisiais, senjorais, taip pat – Lietuvos šaulių sąjunga, Vikingų kaimas, bendruomeninės organizacijos bei gyvūnų globos organizacija. Dalyviai susirinko iš daugiau nei 10 skirtingų Lietuvos miestų ir iš užsienio. Pasaulio lietuvių bendruomenei, kuri pirmąkart dalyvavo mugėje, atstovavo dalyviai iš Australijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos. Raseinių rajono kaimo bendruomenės vėl dalyvavo NVO mugėje. Mus atstovavo Betygalos, Berteškių, Kaulakių, Ramonų kaimo bendruomenės, asociacija „Kaimo svetainė“. Dėkojame Pašešuvio kaimo bendruomenei už prekes, Gėluvos bendruomenei - už priemones pasagos mėtymui, Šiluvos bendruomenei - už tentą. Jaukioje, draugiškoje aplinkoje laikas prabėgo greitai, parsivežėme daug įspūdžių. Ačiū Raseinių rajono savivaldybei už transportą nuvykimui į mugę. Visas mugės metu gautas lėšas nevyriausybinės organizacijos skiria savo pagalbos projektams. Organizacijų surinktos lėšos kasmet padeda sukurti jaukesnes šventes nepasiturinčioms šeimoms, neįgaliesiems, vaikams, vienišiems senjorams, gausioms šeimynoms.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.