Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8335448
Šiandien: 2378
Dabar: 43
Prenumerata

 
 
Naujienos
Dalykinė kelionė

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir Tarybos narė Diana Kaupaitienė vyko dalykinėn kelionėn į Vokietijos ir Prancūzijos savivaldybes. Susitikime su Vokietijos, Zittau savivaldybės atstovais buvo nagrinėjamas savivaldybių vaidmuo taikant nusikalstamumo prevencijos programas nacionaliniame lygmenyje, užtikrinant vaikų, paauglių, jaunimo, suaugusiųjų saugumą. Miesto ir regionų bendruomenės bei savivaldos atstovų bendradarbiavimas, siekiant efektyviai panaudoti ES struktūrinių fondų bei kitų finansinių išteklių galimybes, realizuojant prevencinę veiklą nusikalstamumo mažinimui. Susitikimo- diskusijos metu aptartas Lietuvos ir Vokietijos savivaldos sistemose taikomas prevencijos programų modelis bei jo rezultatų veiksmingumas ir praktiniai pasiekimai.

   Stollberg savivaldybėje (Vokietija) aptarta viešojo administravimo institucijų veikla, skirta nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų skaičiui mažinti, gyventojų saugumo bei pasitikėjimui teisėsaugos institucijomis didinti. Novatoriška patirtis ir metodai, panaudojant kitų ES šalių praktiką, realizuojant programas bei priemones plėtoti rajono įstaigų, organizacijų, bendruomenių bendradarbiavimą organizuojant bei vykdant nusikaltimų prevenciją ir kontrolę.

   Susitikime su Prancūzijos Bouxwiller savivaldybės atstovais kalbėta savivaldybių, įstaigų, bendruomeninių, visuomeninių organizacijų bei teisėsaugos institucijų bendradarbiavimo temomis, aptarta visuomenės ir savivaldos bendradarbiavimo svarba stiprinant nusikaltimų prevencijos priemonių realizavimą ir plėtrą, saugios kaimynystės ir policijos rėmėjų veiklos įgyvendinimo metodai bei pavyzdžiai.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.