Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734846
Šiandien: 547
Dabar: 181
Prenumerata

 
 
Naujienos
Prasideda savižudybių prevencijos mokymai

   Vakar vyko Raseinių rajono savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupės pasitarimas, kurio metu aptartas reagavimo į savižudybių riziką Raseinių rajone algoritmas. Organizuojamuose mokymuose šis algoritmas bus pristatytas profesijų grupėms (medikams, psichologams, socialiniams darbuotojams, pedagogams, policijos pareigūnams), kurios dirbs savižudybių prevencijos srityje.

   Birželio mėn. Savivaldybės tarybai bus teikiamas sprendimo projektas dėl reagavimo į savižudybių riziką Raseinių rajone algoritmo patvirtinimo. Tarybai pritarus, rajone bus galima pradėti praktiškai taikyti reagavimo į savižudybių riziką algoritmą. Ateityje planuojama neapsiriboti vien savižudybių prevencija, o veiklą išplėsti ir sukurti krizių valdymo grupę.

    Pasitarimą vedė medicinos psichologė Valija Šap, dalyvavo darbo grupės vadovė Gitana Rašimienė, jos pavaduotoja Reda Kunickienė ir nariai – medikai, švietimo ir socialiniai darbuotojai, pareigūnai ir kt. Pasitarime dalyvavo ir jį filmavo iš sostinės atvykusi tarptautinė grupė jaunuolių, kurie kuria filmą apie savižudybių prevenciją.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.