Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Tradicinis šventinis stalo teniso turnyras Viduklėje

   Kovo 9 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis, trečiasis stalo teniso turnyras, skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Turnyrą organizavo Viduklės seniūnija.

Šventinį sporto renginį sveikinimo žodžiais pradėjo stalo teniso entuziastai vidukliškiai Klemensas Krolys ir Valdas Antanavičius, garbingam žaidimui nuteikė mokytojo Vidmanto Kveselio mokinių Gerdos Milašiūtės ir Evitos Bondorovaitės saksofonų duetas. Turnyre dalyvavo po septynis Viduklės ir Raseinių stalo teniso klubų narius ir du Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai. Šį kartą sėkmė šypsojosi šeimininkams vidukliškiams. Trečiąją vietą iškovojo Tomas Navickas, antrąją – Ovidijus Milašauskas, o pirmoji vieta po atkaklios „taškas į tašką“ kovos atiteko Valdui Antanavičiui. „Paguodos“ prizas įteiktas Vytautui Vizgirdui, o Edvinui Kauneckui – „Vilties“ taurė. Abu jie taip pat vidukliškiai.

Viduklės stalo teniso klubo nariai dėkoja Viduklės seniūnijos seniūnei už tradicijos palaikymą ir prizus, Donatui Baukiui - už organizacinius darbus, o kolegoms raseiniškiams – už dalyvavimą ir atkaklią kovą.

Viduklės stalo teniso klubo informacija

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.