Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734771
Šiandien: 472
Dabar: 112
Prenumerata

 
 
Naujienos
Prezidentės apdovanotą vidukliškę pasveikino Savivaldybės meras

   Gegužės 2 dieną Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės apdovanojimus įteikė 33 mamoms iš visos Lietuvos, išauginusioms ir gerai išauklėjusioms penkis ir daugiau vaikų. Garbingu ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota ir mūsų kraštietė, Viduklės seniūnijos Virgainių kaimo gyventoja, 75-erių Danutė Vitauskienė, kuri pagimdė ir į gyvenimą išleido 8 vaikus.

   Artėjant Motinos dienos sekmadieniui, garbingo Prezidentės apdovanojimo sulaukusią Danutę Vitauskienę nuvyko pasveikinti Savivaldybės meras Algirdas Gricius, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė ir Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė. Daugiavaikei mamai, dorais žmonėmis išauginusiai 3 sūnus ir 5 dukras, palinkėta sveikatos, stiprybės, laimės vaikų ir vaikaičių apsuptyje.

   Danutė visą gyvenimą praleido gimtajame Virgainių kaime, sovietmečiu dirbo kolūkyje, triūsė nuosavame ūkelyje ir iki šiol laiko karvių, kiaulių, augina paukščius. Sako, kad be žemės ūkio, kasdienių darbų neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tačiau randa laiko ir su bičiuliais pabendrauti, ir į ekskursijas išvyksta. Paklausta, kaip sekėsi auginti visą būrį vaikų, moteris sako, kad viskas vyko natūraliai. Tiesa, tekdavo anksti keltis ir sparčiai suktis, kad ir darbai būtų nudirbti, ir vaikai pamaitinti, į mokyklą išleisti. Dviese su broliu šeimoje užaugusi Danutė, kiek save pamena, labai mylėjo vaikus, ne tiks savo – visus, galbūt todėl didelė šeimyna jai neatrodė našta. Gyvenime būta ir skaudžių smūgių – prieš 12 metų nebūtis pasiglemžė vos 44-erių vieną iš dukterų, o prieš dešimtmetį tuo pačiu taku iškeliavo ir sutuoktinis. Tačiau laikas apglostė sielos žaizdas, o šiandien daugiavaikės mamos širdį džiugina gimtajame krašte gyvenantys ir dirbantys vaikai, 11 anūkų, 8 proanūkiai.

 

     

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.