Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. sausio 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Lankėmės Telšių rajone

   Raseinių rajono kaimų bendruomenių atstovai lankėsi svetingame Telšių rajone. Luokės bendruomenės pirmininkė Marytė Beleckienė ant Šatrijos piliakalnio papasakojo piliakalnio atsiradimo istoriją, Luokės bažnyčioje pasidalino patirtimi, kaip Luokės bažnyčios klebonui pavyko sutelkti miestelio įstaigas ir organizacijas vieningam, bendram darbui.

   Lankydamiesi Luokės bendruomenėje susipažinome su bendruomenės vykdomais projektais, įrengta kepyklėle. Didelį įspūdį padarė Biržuvėnų dvaro sodyba, žemaitiškų valgių edukacija Telšių senamiesčio kavinėje bei ekskursija po Telšių miestą, kurią vedė gidas Andrius Dacius. Išvyka į Telšius buvo organizuota Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos lėšomis įgyvendinant projektą „Rajono kaimo bendruomenių aktyvumo skatinimas“. Tai buvo kaip padėka rajono kaimo bendruomenėms, kurios dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės šventėje „Rudens bendrystės sodas“ ir savo lėšomis suruošė bendruomenių kiemelį - vaizdavo turtingą ir varganą smetonišką Lietuvą.

 

 

Dalytė Raudonienė, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkės pavaduotoja

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.