Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 1 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 

 
 

 
 
Koronavirusas (COVID-19)

 http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
 

  Sprendimai dėl koronaviruso Raseinių rajono savivaldybėje
 
  Pirminės teisinės pagalbos teikimas vykdomas tik nuotoliniu būdu.

  Primename, kad visos 12 seniūnijų dirba nuotoliniu būdu – paslaugos teikiamos tik telefonu arba el. paštu. Plačiau »»»

Socialinės paramos skyriaus klientų dėmesiui »»» 

Raseiniuose keičiasi pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų veiklos organizavimas »»»

Svarbi informacija senjorams »»»

Informacija daugiabučių gyventojams »»»

Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras »»»
 
Informacija visuomenei »»»
 
Emocinė (psichologinė) pagalba telefonu »»»   Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos septynioliktasis posėdis nuotoliniu būdu šaukiamas balandžio 8 d. 10 val. /Darbotvarkė/

  • Raseinių rajono savivaldybės tarybos Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komitetas įvyks 2020 m. balandžio 3 d. 13.00 val. /Darbotvarkė/
  • Raseinių rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis įvyks 2020 m. balandžio 6 d. 9.00 val. /Darbotvarkė/

   Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos aštuonioliktasis posėdis nuotoliniu būdu šaukiamas balandžio 9 d. 10 val. /Darbotvarkė/

    Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos devynioliktasis posėdis nuotoliniu būdu šaukiamas balandžio 16 d. 10 val.
 

Naujienos
 
   2020-04-01  Informacija Raseinių krašto ūkininkams

   Raseinių rajono savivaldybės administracija gavo informaciją iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, kad šiais metais pasėlių deklaravimas tik nuotoliniu būdu pradedamas 2020 m. balandžio 20 d. Todėl kviečiame ūkininkus prisijungti prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos per e-valdžios vartus bei pateikti paraiškas.

Plačiau
 
   2020-04-01  Dvi svarbios žinios vairuotojams

   Balandžio mėnuo vairuotojams primena, kad atėjo laikas dygliuotas automobilių padangas pasikeisti vasarinėmis. Šiemet dėl paskelbto karantino situacija keičiasi iš esmės. Vairuotojai ne tik galės ilgiau važinėti spygliuotomis padangomis, bet ir asmenys, kurių vairuotojo pažymėjimo galiojimas baigėsi, nebus baudžiami už vairavimą neturint galiojančio pažymėjimo.

Plačiau
 
   2020-04-01  Savivaldybės mero Andriaus Bautronio komentaras

   Įsibėgėjo trečia karantino savaitė, tad vėl apžvelkime, kaip gi sekasi Raseinių rajono savivaldybei įveikti pasaulinės COVID-19 pandemijos keliamus iššūkius. Geriausia žinia, kad kol kas užfiksuotas vienintelis Raseinių krašte gyvenančio asmens susirgimo COVID-19 atvejis.

Plačiau
 
   2020-04-01  Informacija tėvams dėl mokesčio už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą Raseinių rajono švietimo įstaigose karantino metu

   Primename, kad karantino metu, nuo 2020 m. kovo 16 d. iki Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto karantino režimo laikotarpio pabaigos, informuojame, kad mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmes  Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, mokėti nereikia.

Plačiau
 
   2020-03-31  Vos per vieną dieną RPSPC įsteigta Karščiavimo klinika

   Siekdamas kuo geriau sustiprinti mūsų krašto pajėgumus kovoje su COVID-19 Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla žengė svarbų žingsnį ir šiandien pasirašė įsakymą, kuriuo pavedė Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Violetai Užringienei įkurti Karščiavimo kliniką.

Plačiau
 
   2020-03-31  Situacija Raseinių krašte: du asmenys jau namuose, aštuoniolika saviizoliacijoje

   Raseinių rajono savivaldybė jau trečia savaite uoliai vykdo savo pareigą suteikti saviizoliavimosi patalpas asmenims, negalintiems to daryti namuose. Mūsų krašto gyventojams pristatome saviizoliacijos Savivaldybės skirtose patalpose apžvalgą.

Plačiau
 
   2020-03-30  Apsipirkimas internetu – galimybė išvengti dėl COVID-19 kylančių grėsmių

   Raseinių rajono savivaldybė primena, kad daugėjant susirgimo koronavirusu atvejų, prasminga imtis  papildomų atsargumo priemonių, padėsiančių įveikti dėl COVID-19 kylančias rizikas. Viena šių priemonių yra aktyvesnis naudojimasis elektroninių parduotuvių teikiamomis galimybėmis.

Plačiau
 
   2020-03-30  Nevartokite jokių preparatų profilaktiškai prieš COVID-19, nesistenkite gydytis patys – taip galite dar labiau pakenkti savo sveikatai

   Paskutiniuoju metu viešoje erdvėje, ypač socialiniuose tinkluose, dalijamasi informacija apie COVID-19 sukeltai infekcijai gydyti naudojamus vaistus (hidroksichlorokviną, azitromiciną, lopinavirą/ritonavirą ir kt.). VVKT atkreipia dėmesį, kad kai kuriose šalyse šiuo metu yra atliekami klinikiniai tyrimai su aukščiau išvardintais bei kitais vaistais (iš viso su daugiau nei 40 preparatų), nes viso pasaulio mokslininkai ir gydytojai tikisi surasti būdą, kaip padėti COVID-19 infekcija sergantiems pacientams. Kol kas tyrimai nėra baigti ir jokių išvadų apie šių vaistų saugumą bei veiksmingumą gydant bei užkertant kelią COVID-19 infekcijai nėra pateikiama.

Plačiau
 
   2020-03-30  Atnaujintos rekomendacijos, kaip prižiūrėti paviršius, valyti ir dezinfekuoti patalpas

   Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgusi į naujausias tarptautinių organizacijų gaires, atnaujino rekomendacijas, kaip rūpintis paviršiais, dezinfekuoti patalpas. Pandemijos metu visų tipų patalpas, t. y. namus, darbo kabinetus ir pan., patariama valyti kuo dažniau. Taip pat rekomenduojama elgtis ir su dažnai liečiamais paviršiais – juos valyti mažiausiai kartą per dieną ir, jei įmanoma – ir dažniau.

Plačiau
 
   2020-03-30  Pateiktos rekomendacijos dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo ne gydymo įstaigose

   Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), vadovaudamasi tarptautinių institucijų ir kitų šalių rekomendacijomis, siekdama išvengti koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimo, teikia rekomendacijas dėl asmens apsaugos priemonių naudojimo apsisaugant nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) ne gydymo įstaigose.

Plačiau
 
   2020-03-30  Raginama riboti asmens apsaugos ir dezinfekavimo priemonių pardavimo kiekius

   Raseinių rajono savivaldybė primena, kad siekdamas užtikrinti apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio įsigijimo galimybę kuo didesniam gyventojų skaičiui, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sekmadienį pasirašė sprendimą, kuriuo parduotuvėms ir prekybos vietoms rekomenduojama riboti apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimo kiekius.

Plačiau
 
   2020-03-27  Ramonų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Viešosios erdvės Ramonų kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui“

   Ramonų kaimo bendruomenė įgyvendino labai ilgai lauktą projektą „Viešosios erdvės Ramonų kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui", kuris finansuotas Raseinių rajono vietos veiklos grupės ,,Raseinių krašto bendrija“ 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ lėšomis.

Plačiau
 
   2020-03-26  Vyriausybė nusprendė: karantinas tęsiamas iki balandžio 13 dienos

   Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Plačiau
 
   2020-03-26  Aurelijus Veryga praplėtė saviizoliacijos galimybes namuose

   Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vakar pasirašė sprendimą Dėl sąlytį turėjusių asmenų, izoliuotų savivaldybių numatytose patalpose, izoliavimo tęsimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje. Šis sprendimas pakeitė dvi dienas galiojusią, tačiau savivaldybių smarkiai kritikuotą tvarką dėl saviizoliacijos taikymo tik savivaldybių paskirtose patalpose.

Plačiau
 
   2020-03-25  Saugokitės vagysčių

   Raseinių rajono savivaldybė įspėja gyventojus! Būkite budrūs ir saugokitės pastaruoju metu padažnėjusių vagysčių. Fiksuojami atvejai, kai apsimetę elektros paslaugų teikėjais, UAB „Raseinių vandenys“, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ ar kitų įmonių darbuotojais ilgapirščiai apvagia mūsų krašto gyventojus.

Plačiau
 
   2020-03-25  Karantino laikotarpiu pirminės teisinės pagalbos teikimas vykdomas tik nuotoliniu būdu

Pirminės teisinės pagalbos konsultacijos karantino metu gyventojams teikiamos el. paštu audrone.doilidoviene@raseiniai.lt arba telefonais: (8 428) 41 563, 8 686 01 068.

Plačiau
 
   2020-03-24  Ministras Aurelijus Veryga sugriežtino higienos reikalavimus prekybos vietose

  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras, Valstybės lygio ekstramaliosios situacijos operacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga pasirašė sprendimą, kuriuo gerokai sugriežtino higienos reikalavimus prekybos vietose. Sprendimo turinys aktualus tiek veiklą vykdantiems prekeiviams, tiek ir pirkėjams.

Plačiau
 
   2020-03-23  Rekomendacijos buitinių atliekų, surinktų iš izoliuotų asmenų, tvarkymui

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama riboti COVID-19 ligos (koronaviruso ligos) plitimą, teikia rekomendacijas namuose izoliuotų asmenų, kuriems izoliavimas yra privalomas, buitinių atliekų tvarkymui:

Plačiau
 
   2020-03-20  Daugiabučių namų gyventojams
 
   2020-03-20  Primename apie Ministro Aurelijaus Verygos priimtus sprendimus

Primename, kad vakar Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė Sprendimą dėl nurodymų tarptautinius komercinius krovinių vežimus vykdančioms įstaigoms bei Sprendimą dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse, kuriais nustatytos, visuomenei aktualios elgesio taisyklės. Raseinių rajono savivaldybė dar kartelį kviečia susipažinti su esminėmis šių sprendimų nuostatomis.

Plačiau
 
   2020-03-19  Įsteigta Ekstremalių situacijų operacijų centro karštoji linija

   Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta Raseinių krašto padėtis, karantino metu kylantys iššūkiai ir įsteigta karštoji linija, į kurią Savivaldybės gyventojai galės kreiptis telefonu 8 686 03 680. Ekstremalių situacijų operacijų centro karštosios linijos telefonas veiks visą parą, septynias dienas per savaitę.

Plačiau
 
   2020-03-17  Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste

   Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatomis, asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste, privaloma kiekvienais metais iki gegužės 1 d. deklaruoti turtą ir gautas pajamas.

Plačiau
 
   2020-03-06  Informacija apie teritorijų planavimą

   Informuoja apie pradedamą rengti vietovės lygmens specialųjį teritorijų planavimo dokumentą – Inžinerinės infrastruktūros vystymo planą vėjo elektrinių statybai Raseinių rajono savivaldybės Betygalos, Nemakščių, Paliepių, Pagojukų, Raseinių, Šiluvos, Viduklės seniūnijose.

Plačiau
 
   2020-03-05  Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi VšĮ Versli Lietuva atstovė

Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas bei savivaldybės  specialistės susitiko su  VšĮ Versli Lietuva projektų vadove Aušra Pulauskaite.

Plačiau
 
   2020-03-04  Išrinkti konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatai

 Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio pirmininkaujama komisija išrinko konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatus. Garbingas auksinio lūšiuko apdovanojimas nugalėtojams bus įteiktas iškilmingos ceremonijos metu kovo 11 d. 12.00 Raseinių Šaltinio progimnazijoje.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2020-03-30  Skelbiamas 2020 metų Raseinių rajono savivaldybės kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo programos priemonės „Raseinių rajono bažnyčių dalinis finansavimas kultūros paveldo objektų išsaugojimui“ finansavimo paraiškų priėmimas

   Priemonės įgyvendinimo tikslas – pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą registruotoms tradicinėms religinėms bendruomenėms, veikiančioms Raseinių rajone, prisidėti prie krašto kultūrinio paveldo dalies, priklausančio religinėms bendruomenėms, išsaugojimo skiriant Savivaldybės biudžeto lėšų finansavimą religinių pastatų remontui, vidaus patalpų tvarkymui, avarinės grėsmės pašalinimui, aplinkos tvarkymo darbų atlikimui, apsaugos sistemų įrengimui.

Plačiau
 
   2020-03-26  Informacija apie poveikio visuomenės sveikatai vertinimo (PVSV) ataskaitą ir viešą susirinkimą

Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas: Ūkininko E. Brazausko galvijų ūkio (Šimkaičių k. 14, Pagojukų sen., Raseinių raj.) modernizavimas ir plėtra.

Plačiau
 
   2020-03-26  Informavimas apie numatomą prekybos paskirties pastato Turgaus g. 6a, Ariogala, Raseinių r. sav. projektavimą ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių projektinius pasiūlymus

   Informuojame, kad numatomas atlikti PREKYBOS PASKIRTIES PASTATO TURGAUS G. 6A, ARIOGALA, RASEINIŲ R. SAV. STATYBOS PROJEKTAS.

Plačiau
 
   2020-03-24  Komunalinių atliekų konteinerių aikštelių statybos Raseinių rajono savivaldybėje projekto projektiniai pasiūlymai
 
   2020-03-23  Skelbiamas konkursas „IŠ TĖVŲ ARCHYVO. MAŽYLIŲ IŠMINTIS“

   Voltas Disnėjus kadaise yra pasakęs: „Tikroji pasaulio problema yra ta, kad jame per daug žmonių užauga“. Ir tikrai – iš vaikų turime ko pasimokyti: jie kas rytą nubunda su džiugia atradėjo nuostaba, su išminčiaus kantrybe gali logiškai paaiškinti visus pasaulio reiškinius, pristigę reikiamo žodžio mikliai susikuria jo atitikmenį, o prieš jų išminties perlus nulenktų galvą ir pats karalius Saliamonas. Tėveliai viską metę skuba tuos iš kojų verčiančius „apreiškimus“ užrašinėti, ir tas mažylių išminties lobynas ne vienai šeimai tampa smagiausia kada nors skaityta literatūra, perduodama iš kartos į kartą.

Plačiau
 
   2020-03-05  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2020 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2020-03-05  Savivaldybė vykdo Lietuvos partizanų memorialo Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Kryžkalnio k. statybos ir teritorijos sutvarkymo II etapo rangos darbų pirkimą

 Raseinių rajono savivaldybė, siekdama įamžinti visus 20 000 partizanų, paaukojusių gyvybes už Tėvynės laisvę nelygioje pokario kovoje prieš sovietų okupantus, vykdo Lietuvos partizanų memorialo Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Kryžkalnio k. statybos ir teritorijos sutvarkymo II etapo rangos darbų pirkimą.

Plačiau
 
   2020-03-03  Kaimo gyventojai vėl gali teikti paraiškas asbestinių stogų dangų keitimui

   Žemės ūkio ministerija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą (KPP) tęsia kaimo plėtros priemonės veiklą, skirtą pakeisti gyvenamųjų namų asbestinių stogų dangas kaimo vietovėse. Nuo š. m. kovo 2 d. iki balandžio 29 d. yra renkamos paramos paraiškos pagal KPP priemonės ,,Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklą ,,Asbestinių stogų dangos keitimas“. Priemonės įgyvendinimo 2020 metais taisyklės yra patvirtintos 2020 m. sausio 30 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-50 (pakeistos 2020-02-14 įsakymu Nr. 3D-99). Parama teikiama fizinių asmenų, gyvenančių vietovėse, turinčiose iki 6 000 gyventojų (išskyrus savivaldybių centrus, sodų bendrijas), gyvenamųjų namų asbestinių stogų dangos keitimo projektams. Nacionalinės mokėjimo agentūros Kauno skyriaus specialistai planuoja atvykti į Raseinius kovo 17 d. ir balandžio 15 d., 9-12 val. konsultuoti ir priimti paraiškas.

Plačiau
 
   2020-03-03  Gėlių pardavėjai raginami laikytis galiojančių teisės aktų

Dažnam žmogui Tarptautinė moters diena tampa puikia proga padėkoti už moterų skleidžiamą šilumą, grožį, jaukumą. Būtų nuostabu, jeigu šią dieną puoštų ne tik gražios gėlės, bet ir geri darbai, deja, taip nutinka ne visuomet.

Plačiau
 
   2020-03-03  Asmens duomenų apsaugos seminaras smulkiam ir vidutiniam verslui

   Balandžio 3 d. 10 val. kviečiame verslo atstovus dalyvauti nemokame seminare. Vietų skaičius ribotas.

Plačiau
 
   2020-03-02  Skelbiamas konkursas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo Raseinių rajono savivaldybėje

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) administracija skelbia konkursą medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimui 2020 m. Savivaldybėje projektų paraiškoms teikti. Projektų paraiškas finansavimui gauti gali teikti kiekvienas miško (žemės) sklypo, kuriame medžioklė neuždrausta, savininkas, valdytojas ar naudotojas, numatęs diegti miške (žemės) sklype medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencines priemones, siekdamas išvengti medžiojamų gyvūnų galimos žalos padarymo.

Plačiau
 
   2020-02-18  Demokratiniams rinkimams 100 metų
 
   2020-01-16  Neprižiūrimi statiniai - dažnoje savivaldybėje pasitaikanti problema

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.