Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
„Santaka“ aplinką papuošė gėlėmis

   Visuomeninė organizacija Ilgižių krašto kaimų bendruomenė „Santaka“ pasinaudojo kvietimu rengti projekto paraišką pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Raseinių rajono savivaldybėje aprašą ir pateikė projekto „Visuomeninės organizacijos Ilgižių krašto kaimų bendruomenės „Santaka“ materialinės bazės gerinimas“ paraišką.

   Gavę lėšų įsigijome 3 didelius keramikinius lauko vazonus gėlėms. Norėdami kuo greičiau pasipuošti aplinką, pasidžiaugti įvykdytu projektu, į talką pakvietėme bendruomenės narius, pargabenome vazonus, pasodinome gėles. Į pagalbą taip pat atskubėjo kaimo jaunimas, mokiniai.

    Nuskambėjus šio rugsėjo pirmajam skambučiui, Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre šiemet didelių mokslo metų pradžios iškilmių nebuvo, nes mokykloje liko tik pradinio ugdymo klasės, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės. Mokiniai ir jų tėveliai buvo pakviesti prie bendruomenės namų, kur jų laukė saldžios dovanos, jiems buvo palinkėta būti kantriems, atsakingiems ir aktyvesniems bendruomenės veikloje. Visi susirinkusieji pasidžiaugė gražiai sutvarkyta viešąja erdve. Graži aplinka skatina ir kitus kaimo bendruomenės narius prižiūrėti ir puošti savo privačias aplinkas.

   Ilgižių krašto kaimų bendruomenės „Santaka“ pirmininkė Ana Šablauskienė

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.