Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. birželio 28 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7597642
Šiandien: 2125
Dabar: 27
Prenumerata


   Š. m. birželio 29 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 37-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Skelbiamas aikštelės Ariogaloje nuomos konkursas »»»

Naujienos
 
   2017-06-28  Jaunimas kvietė į „Pramogų kiemelį“

   Jau tapo tradicija jaunimui susirinkti trečiadieniais į atvirus Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdžius ir diskutuoti įvairiomis temomis (savanorystė, renginiai, jaunimo problemos, jų sprendimo būdai ir t. .t.). Didžiausią laiko dalis yra skiriama diskusijoms apie renginius. Vienas iš pasiektų rezultatų diskusijų metu – „Pramogų kiemelis“ Joninių šventės metu Molavėnų piliakalnių komplekse. Jaunimas prisidėjo prie Raseinių r. kultūros centro organizuojamo renginio ir ėmėsi atsakomybės pasirūpinti žiūrovų pramogomis. Jaunimas šventės metu kvietė visus užsukti ir pasinerti į kūrybą, pasipuošti, išmėginti savo laimę sportinėse rungtyse ar pasiklausyti akustinės muzikos.

Plačiau
 
   2017-06-28  Raseiniškiai išmėgino akmenų petankę

   Tradicinių Joninių šventės metu Molavėnų piliakalnių komplekse visi buvo kviečiame užsukti į „Pramogų kiemelį“, kuriame buvo galima rasti sportines rungtis: vainikų mėtymą ir akmenų petankę. Abi rungtys buvo patrauklios tuo, kad jose amžius visiškai nėra svarbus ir nereikia išankstinio fizinio pasiruošimo. Rungtyse mielai dalyvavo vaikai, jų tėvai, jaunimas ir vyresnio amžiaus žmonės.

Plačiau
 
   2017-06-28  Moterų asociacijos parama panaudota tikslingai

   Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija nuolat tiesia pagalbos ranką organizacijoms, kurios rūpinasi vaikais, moterimis, vyresnio amžiaus žmonėmis, neįgaliaisiais. 2014 m. ir 2016 m. Vilniaus moterų asociacijos narės Kalėdinių labdaros mugių metu prekiavo užsienio ambasadorių žmonų pagamintais suvenyrai, jų keptais pyragais ir kt. Labdaros mugių metu už parduotus gaminius buvo surinktos ženklios pinigų sumos, kurias asociacija skyrė įvairioms organizacijoms remti, o tarp jų - VšĮ Raseinių dienos centrui ,,Vilties takas‘‘ ir Raseinių specialiajai mokyklai, mat šios įstaigos buvo pateikusios paraiškas Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės paramos projektams.

Plačiau
 
   2017-06-28  Šventė vaikams „Vasarok saugiai“

   Birželio 24 dieną Kalnujų kaimo bendruomenė rengė dviratukų šventę vaikams „Vasarok saugiai“. Mūsų bendruomenė šiais metais dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“. Į šventę vaikai buvo kviečiami atvykti dviratukais, paspirtukais, riedučiais ir ateiti pėsčiomis. Susirinko gausus būrys vaikučių, kuriuos palaikė tėveliai, seneliai. Šventės pradžioje vaikus pasveikino ir apie saugų eismą vasaros metu papasakojo policijos rėmėjas. Vaikai atidžiai išklausė pamokymų ir pažadėjo gatvėje elgtis saugiai. Vėliau visi šventės dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes ir dalyvavo dviratukų lenktynėse.

Plačiau
 
   2017-06-28  Dėl prašymų ir pažymų pateikimo šildymo, karšto ir geriamojo vandens kompensacijoms gauti

   Seimui priėmus Lietuvos Respublikos piniginės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimo įstatymą (toliau – Įstatymas), kuriuo nustatyta, kad nepasiturintiems gyventojams bus kompensuojama būsto šildymo išlaidų dalis viršijanti ne 20, o 10 proc. skirtumo tarp šeimos (asmens) ir valstybės remiamų pajamų šeimai (asmeniui) dydžio (102 Eur), ir panaikinus PVM lengvatą šildymui, tikimasi sulaukti gerokai daugiau kompensacijos prašytojų. Dėl šios priežasties, prasidėjus šildymo sezonui, gali susidaryti eilės besikreipiančių su prašymais dėl socialinės pašalpos ir kompensacijų gavimo. Todėl šeimas (asmenis), kurių būstas šildomas centralizuotai, išlaidos šildymui viršija 10 procentų skirtumo tarp šeimos (asmens) ir valstybės remiamų pajamų šeimai (asmeniui), turto vertė neviršija turto vertės normatyvo ir jie atitinka kitus kriterijus, garantuojančius teisę į paramą, prašome atvykti į Socialinės paramos skyrių, adresu: Vytauto Didžiojo g. 1, Raseiniai (Raseinių miesto gyventojai) arba pagal gyvenamąją vietą į seniūniją ir pateikti prašymą dėl kompensacijos už šildymą, karštą ir geriamąjį vandenį, nelaukiant šildymo sezono pradžios ir taip išvengti galimų eilių.

Plačiau
 
   2017-06-28  Rajono meras viešėjo Kazachstane

   Birželio 18 – 22 dienomis mūsų rajono meras Algirdas Gricius kartu su kitais Kauno regiono savivaldybių merais tarptautinio bendradarbiavimo tikslu viešėjo Kazachstane. Vizitas buvo skirtas kontaktams užmegzti, bendradarbiavimo sritims ir projektinėms idėjoms identifikuoti, patirties mainams, apsilankymui parodoje EXPO 2017. Vizitas organizuotas įgyvendinant Regioninės plėtros strategiją ir joje numatytą Kauno regiono tarptautinio bendradarbiavimo programą, skirtą plėtoti geros kaimynystės ryšius, formuoti palankų Kauno regiono įvaizdį tarptautinėje arenoje, skatinti nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimą su užsienio partneriais ir įgyvendinti darnią regiono ekonominę ir socialinę plėtrą, vystant tarptautinio bendradarbiavimo ryšius įvairiose veiklos sferose.

Plačiau
 
   2017-06-27  Keliaukite po Kauno regioną ir laimėkite prizų

   Keliaukite po Kauno regioną, pažinkite, domėkitės, atraskite, patirtas akimirkas užfiksuokite ir laimėkite prizų! Iš 49 objektų, siūlomų akcijoje „Magiškasis Kauno regiono septynetas“ yra įtraukti ir septyni Raseinių rajono objektai.

Plačiau
 
   2017-06-23  Dviračių žygio „Mink aplink Kauno regioną“ dalyviai finišavo Ariogaloje

   Kauno regiono savivaldybių dviratininkai-entuziastai, pirmadienį iš Raseinių Žemaičio aikštės leidęsi į žygį „Mink aplink Kauno regioną“, savo penkių dienų kelionę baigė Ariogaloje. Komanda sėkmingai numynė 370 km ir aplankė Kauno regiono savivaldybes: Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Birštono, Prienų, aplankė Vilkiją, o šiandien Ariogaloje juos, truputį pavargusius, bet gerai nusiteikusius, sutiko Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Savivaldybės vadovai padėkojo žygio dalyviams už entuziazmą, aktyvaus gyvenimo būdo skatinimą ir Kauno regiono – kaip sveikatą stiprinančio regiono – garsinimą. Žygio dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės.

Plačiau
 
   2017-06-23  Skyrius, kuriantis rajono strategiją ir projektų valdymą

   „Raseinių kraštas – modernus Rytų ir Vidurio Europos piligrimystės centras, patogus ir saugus gyventi, viliojantis svečiuotis, patrauklus investuoti. Tokia yra mūsų rajono vizija. Ją paversti tikrove privalo ir Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyrius“, – pabrėžė jo vedėjas Artūras Milašauskas, atsakęs į kelis „Savivaldybės žinių“ klausimus.

Plačiau
 
   2017-06-23  Miesto žaliuosiuose plotuose – šienapjūtė

   Vasarą žolės pjovimas seniūnijų viešose erdvėse bene didžiausias darbas. Žaliųjų plotų priežiūra yra nepigi, varginanti, bet šienauti būtina, nes natūraliose, aukšta žole užžėlusiose teritorijose nyksta retieji augalai, įsigali piktžolės ir krūmai, kuriuose aukų tyko sveikatai pavojų keliantys įvairūs gyviai.

Plačiau
 
   2017-06-23  Mokyklų kiemuose – nauja asfalto danga

   Raseinių mieste atnaujinami ne tik daugiabučių namų kiemai ir įvažiavimai į juos. Neseniai šis projektas Savivaldybės biudžeto lėšomis buvo įgyvendintas ir dviejose miesto švietimo įstaigose.
   „Mes labai džiaugiamės ir esame dėkingi Savivaldybės administracijai, kad atsiliepė į mūsų prašymus ir atliko tai, ko seniai laukėme, – tvirtino Šaltinio progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė. – Mūsų teritorija yra labai graži, sutvarkyta, bet akis badė įvažiavimas į ugdymo įstaigą ir automobilių stovėjimo aikštelė. Ji buvo Įrengta dar sovietmečiu, kai buvo pastatyta mokykla, ir visai neatitiko šio laikmečio reikalavimų. Nespėjome taisyti duobių, kurios atsirasdavo po kiekvieno sezono – lopas ant lopo labai kenkė mūsų progimnazijos įvaizdžiui ir kėlė grėsmę transporto priemonių eismo saugumui“.

Plačiau
 
   2017-06-22  VšĮ Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stotis atnaujino automobilių parką

   VšĮ Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stotis nuo 2017 metų atnaujino automobilių parką. 2016 m. pabaigoje įstaiga įsigijo naują automobilį Opel Movano. Šių metų birželio mėnesį į iškvietimus GMP brigados išvažiavo nauju B tipo GMP automobiliu Volkswagen Transporter. Šį automobilį įstaigai skyrė LR sveikatos apsaugos ministerija.

Plačiau
 
   2017-06-21  Raseinių rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką

   Šią vasarą Raseinių rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

Plačiau
 
   2017-06-19  Vasaros skaitymo iššūkis. Registruokis savo bibliotekoje!

Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

   Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvietė knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – tai žaismingos varžytuvės, vyksiančios iki rugpjūčio pabaigos. Jose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. Dalyviams paskatinti ir nugalėtojams apdovanoti numatyta per 300 specialių prizų, suvenyrų ir dovanėlių. „Skaitymo iššūkio“ eiga, rezultatais ir gražiausiomis akimirkomis dalijamasi „Facebook“ paskyroje „Vasara su knyga“.

Plačiau
 
   2017-06-16  Priminimas žemės sklypų savininkams ir naudotojams

   Primename, kad yra priimtas 2017 m. gegužės 25 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimas Nr. TS-209, kuriame patvirtintos naujos taisyklės ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės teritorijų tvarkymo ir švaros‘‘. Asmenys privalo tvarkyti ir palaikyti švarą įstatymų nustatyta tvarka jiems priskirtose arba faktiškai naudojamose teritorijose arba sudaryti sutartis su kitais asmenimis dėl tokių darbų atlikimo. Įstatymų nustatyta tvarka priskirta teritorija yra teritorija (žemės sklypas), suformuota kaip  daiktas ir įregistruota valstybės įmonėje Registrų centras. Jeigu teritorijų planavimo dokumentuose teritorija nėra apibrėžta (nurodyta), faktiškai ja laikoma teritorija iki gretimos teisės aktų nustatyta tvarka priskirtos ar naudojamos teritorijos. Ji turi būti ne daugiau kaip 50 m nuo pastato išorinių atitvarų arba pagal Savivaldybės nustatytas prižiūrimų teritorijų schemas.

Plačiau
 
   2017-06-13  Vyks konkursas-apžiūra „Gražinkime savo aplinką“

   Kaip ir kasmet Raseinių rajono savivaldybė rengia konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. Konkurso tikslas - skatinti Raseinių rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas.

Plačiau
 
   2017-06-09  Projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“ kviečia spręsti jaunimo emigracijos problemas

   Kol jaunoji Lietuvos karta dar visiškai nepaniro į ilgųjų vasaros atostogų sūkurį, LR Vyriausybės kanceliarija kviečia moksleivius registruotis į rugpjūtį vyksiantį projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuris šiemet kvies spręsti jaunimo emigracijos problemas.

Plačiau
 
   2017-06-09  Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namų 70-ties metų veiklos jubiliejaus minėjimas

   2017 m. birželio 1 dieną Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namai šventė 70-ies metų veiklos jubiliejų.
   Šia proga buvo pasodintas ilgaamžiškumo simbolis - medelis, kapinėse uždegtos žvakutės, o šventės metu tylos minute buvo pagerbti išėję amžinybėn gyventojai ir darbuotojai.

Plačiau
 
   2017-06-07  Sąskrydžio organizatoriai tikisi verslininkų paramos

   Asociacija Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, vienijanti daugiau nei 30 000 buvusių politinių kalinių, tremtinių, Laisvės kovų dalyvių (partizanų, ryšininkų, rėmėjų), susibūrusių į 53 filialus visoje Lietuvoje, 2017 metų rugpjūčio 5 dieną Raseinių rajone, Ariogaloje 27-ąjį kartą organizuoja sąskrydį „Su Lietuva širdy“. Sąskrydis kasmet į Dubysos slėnį sutraukia daugiau nei 5000 dalyvių. Renginyje apsilanko aukščiausia šalies, rajono ir Lietuvos dvasininkijos vadovybė, nacionalinė žiniasklaida.

Plačiau
 
   2017-06-06  www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

Plačiau
 
   2017-06-02  Ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbas 2017 metų vasarą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba, atsižvelgdama į rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų prašymus, priėmė sprendimą dėl Raseinių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo 2017 metų vasarą.

Plačiau
 
   2017-04-25  Gyventojai kviečiami teikti idėjas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

   Kitąmet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ta proga Vyriausybė yra patvirtinusi Šimtmečio minėjimo programą: tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime, visoje Lietuvoje iki 2020 m. vyks įvairūs renginiai, socialinės iniciatyvos.

Plačiau
 
   2017-02-27  Svarbūs pokyčiai vaikų brandumo vertinime

   2016 m. rugsėjo 1 d. buvo patvirtintas naujas „VAIKO BRANDUMO MOKYTIS PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V-751). Šiame apraše yra pateikiama atnaujinta vaiko brandumo įvertinimo tvarka.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-06-28  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2017-06-28  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., P. Cirkos g. 30 g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 27 d. įsakymu Nr.A1-669, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., P. Cirkos g. 30 g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorė – Danutė Juškienė. Rengėjas – Virgilijus Naujokaitis. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-06-27  Kviečiame dalyvauti pilietinėje akcijoje „Padovanok knygą mokytojui senjorui“

   Naujas knygas, skirtas mokytojams senjorams, prašome pristatyti į Raseinių rajono švietimo centrą (T. Daugirdo g. 7) iki 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Plačiau
 
   2017-06-26  Kviečiame į dainuojamosios poezijos festivalį „Dpoezijos Šaltinis“

   Š. m. birželio 30 d. – liepos 2 d. Daugodų k., Raseinių r. sav., vyks tradicinis dainuojamosios poezijos festivalis „Dpoezijos Šaltinis“. Plačiau apie festivalį skaitykite: http://www.tv3.lt/naujiena/915259/festivaliu-karstine-dubysos-pakrantese-liesis-dainuojamoji-poezija

Plačiau
 
   2017-06-21  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Raseinių m., Žiedų g. 3 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 21 d. įsakymu Nr.A1-661, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Raseinių m., Žiedų g. 3. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorė – Ramutė Česnienė. Rengėjas – Aivaras Oržekauskas. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-06-19  Skelbiamas aikštelės Ariogaloje nuomos konkursas
 
   2017-06-19  Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos informacija

   Informuojame, kad 2017 m. liepos 10-19 d. ir liepos 24 d. - rugpjūčio 18 d. klientai Raseinių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje aptarnaujami nebus. Esant būtinybei (dėl archyvo pažymos išrašymo) kreiptis mob. 8 652 36 484.

Plačiau
 
   2017-06-19  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Raseinių m., Viduklės g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 16 d. įsakymu Nr.A1-647, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Raseinių m., Viduklės g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – pertvarkyti žemės sklypą. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto uždaviniai – padalinti į du ar daugiau žemės sklypus. Planavimo iniciatoriai – Živilė Bartkevičienė, Almantas Bartkevičius. Rengėjas – Juozas Survila. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-06-19  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., Maironio g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 16 d. įsakymu Nr.A1-645, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., Maironio g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorius – Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius. Rengėjas – UAB „Matininkas“. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-06-16  Išrinkime geriausius projektus

   Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja „Europos burių“ rinkimus ir apdovanojimus, skirtus pažymėti geriausiems ES fondų investicijų Lietuvoje projektams. Šiuo tikslu kviečiame visus Lietuvos gyventojus nelikti abejingais ir atiduoti savo balsą už geriausius projektus.

Plačiau
 
   2017-06-13  Rengiamas projektas „Žuvies perdirbimo pastatų Gabšių k., Raseinių raj., Pramonės g.5, 7 rekonstrukcija ir statyba“
 
   2017-06-09  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2017-06-06  Informacija

   Informuojame, kad nuo 2017-06-09 d. iki 2017-07-31 d. (darbo dienomis) yra planuojamas medienos išvežimas iš savininkui Liudvikui Borisevičiui priklausančio miško. Medienos pakrovimo vieta – Raseinių r. savivaldybė, Girkalnio sen., Bakaičių k., 645 kv.

Plačiau
 
   2017-05-26  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. birželio mėn.

Plačiau
 
   2017-03-03  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2017 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2017-03-01  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“, rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.