Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. February 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7268704
Šiandien: 141
Dabar: 50
Prenumerata

  
   Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas »»»
 

    Š. m. vasario 23 d. 10 val.
rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 31-asis posėdis. /Darbotvarkė/

    Š. m. vasario 22 d. 11.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kontrolės komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
  
Š. m. vasario 22 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
  
Š. m. vasario 22 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. kovo 11 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 32-asis posėdis.

   Š. m. kovo 16 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 33-asis posėdis.
 
   Š. m. kovo 23 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 34-asis posėdis.

Naujienos
 
   2017-02-21  Vyko rajono ūkininkų susirinkimas

   Penktadienį Norgėlų bendruomenės salėje vyko Lietuvos ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus ataskaitinis susirinkimas. Posėdžiui pirmininkavo Skaidrutė Žuvelaitienė, Lietuvos Žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė Raseinių rajone, 2016 m. LŪS Raseinių skyriaus ataskaitą pateikė skyriaus pirmininkas Rimas Gunevičius. Taip pat pateiktos 2016 m. LŪS Raseinių skyriaus finansinė ir revizijos ataskaitos. Visoms ataskaitoms susirinkime dalyvavę ūkininkai pritarė. Žemdirbių rūpesčius išklausė ir jiems aktualius klausimus aptarė susirinkime dalyvavę Savivaldybės mero patarėjas Algimantas Mielinis, Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys, Seimo nario Arvydo Nekrošiaus padėjėjas Kęstutis Užemeckas. Su socialinio draudimo įmokų mokėjimo naujovėmis supažindino Šilalės „Sodros“ skyriaus Raseinių poskyrio vedėja Laimutė Rudžionytė.

Plačiau
 
   2017-02-21  Paskelbta gripo epidemijos pabaiga Raseinių rajono savivaldybėje

   Informuojame, kad nuo 2017 m. vasario 21 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr.A1-172 yra paskelbta gripo epidemijos pabaiga Raseinių rajono savivaldybėje.

Plačiau
 
   2017-02-20  Tapk Eurodesk Lietuva savanoriu savo mieste

   Jei dažnai pagalvoji, kad visi įdomūs renginiai vyksta kažkur toli toli, o tavo mieste niūru ir nėra ką veikti – sudrumsk stovintį vandenį ir išjudink savo bendraamžius! Kviečiame tave tapti Eurodesk Lietuva komandos nariu!
   Eurodesk – Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 34 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu, apie mobilumo ir finansavimo galimybes. Šiuo metu Eurodesk Lietuva komanda ieško pastiprinimo ir kviečia prisijungti šauniausius savanorius įvairiuose Lietuvos miestuose, norinčius prisidėti prie Eurodesk veiklų, tobulėti ir žinoti viską!

Plačiau
 
   2017-02-20  Vasario 16-oji Kalnujuose

   Vasario 16-ąją dieną Kalnujų seniūnijos salėje buvo paminėtas Lietuvos gimtadienis. Šventė prasidėjo eilėmis apie Lietuvą ir vieningai sugiedota tautiška giesme.

Plačiau
 
   2017-02-17  Aleksandro Stulginskio universiteto diena Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje

   Vykdoma 2015 m. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos ir Aleksandro Stulginskio universiteto pasirašyta sutartis. Tęsiasi šių dviejų ugdymo įstaigų bendradarbiavimas.
   Vasario 10 d. sulaukėme svečių iš Aleksandro Stulginskio universiteto. Paskaitą mokiniams „Išmanusis buhalteris – verslo svajonė“ skaitė Erika Besuparienė, ASU ekonomikos ir vadybos fakulteto doktorantė, ASU Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto doc. Dr. Vilda Grybauskienė kalbėjo su mokiniais apie atliekų tvarkymą. ASU stojančiųjų priėmimo grupės vyr. vadybininkas Antanas Girčys supažindino mokinius su stojimo į aukštąją mokyklą galimybėmis, studijų programomis. Universiteto pirmo kurso studentė Rūta Gaškauskaitė susirinkusiuosius džiugino dainomis.

Plačiau
 
   2017-02-17  Paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

   Vakar paminėjome Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Šventė, prasidėjusi šv. Mišiomis Raseinių bažnyčioje, po pamaldų persikėlė į Savivaldybės salę, kur vyko iškilmingas Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo 99-ąją sukaktį susirinko ne tik politikai, bet dalyvavo ir delegacija iš Ukrainos Žmerinkos rajono, Raseinių garbės piliečiai, Savivaldybės administracijos darbuotojai, įmonių ir įstaigų vadovai, bendruomenės atstovai.

Plačiau
 
   2017-02-17  Etikos komisija svarstė Tarybos narių lankomumą

   Vasario 15 d. vyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos posėdis. Komisija analizavo Raseinių rajono savivaldybės tarybos narių lankomumą Raseinių rajono savivaldybės 2017-2019 m. Strateginio veiklos plano programų projektų svarstymo, Tarybos ir Komitetų posėdžiuose. Dalis Tarybos narių praleidinėja posėdžius apie tai neinformavę ir galimai neturėdami tam svarių priežasčių, todėl komisija nutarė priminti Tarybos nariams būtinybę iš anksto informuoti apie nedalyvavimą, nurodant priežastis. Komisija taip pat aptarė kitus einamuosius klausimus, pasidalijo mintimis, kad kai kurie Tarybos nariai posėdžių metu elgiasi neetiškai, replikuodami nukrypsta į asmeniškumus, pasitaiko ir patyčių apraiškų, kitus asmenis žeminančių replikų. Komisijos nariai nutarė apie tai informuoti Tarybos narius, taip pat nutarta paruošti Etikos komisijos veiklos ataskaitą.

Plačiau
 
   2017-02-17  Lankėsi Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas

   Vasario 15 d. Savivaldybėje viešėjo Seimo narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius ir susitiko su Savivaldybės meru Algirdu Griciumi. Dalyvaujant mero pavaduotojai Gitanai Rašimienei, administracijos direktoriui Remigijui Ačui ir jo pavaduotojui Dariui Ulickui, vyko diskusija aktualiais šalies ekonomikos politikos klausimais. Savivaldybės meras išsakė nuomonę, jog šiuo metu šalyje formuojama politika orientuota į didžiųjų Lietuvos miestų plėtrą, nusigręžiant nuo kaimiškų rajonų. Kaip teigė meras, šiandieniniai įstatymai ir rengiami jų projektai palankūs stambiesiems šalies monopolininkams, o rajonuose veikiančioms nedidelėms įmonėms nepaliekama galimybių net išgyventi.

Plačiau
 
   2017-02-15  Aleksandro Stulginskio universiteto vardo suteikimas Raseinių r. Ariogalos gimnazijos gamtos mokslų laboratorijai

   Tęsdama tradiciją gimnazijos kabinetus ir kitas edukacines erdves pavadinti Lietuvą garsinusių ir tebegarsinančių žmonių vardais, 2017 m. vasario 13 d. Ariogalos gimnazija visą būrį svečių ir moksleivių pakvietė į renginį „Aleksandro Stulginskio universiteto vardo suteikimas Raseinių r. Ariogalos gimnazijos gamtos mokslų laboratorijai“. Didžiuojamės, kad Aleksandro Stulginskio universitetas – mūsų gimnazijos socialinis partneris, o universiteto rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas – mūsų mokyklos absolventas.

Plačiau
 
   2017-02-10  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija finansuos vaikų dienos centrų veiklą

   Socialinės apsaugos ir darbo ministerija šiais metais papildomai finansuos 36 naujai įsteigtus vaikų dienos centrus ir toliau finansuos 249-ių anksčiau įsteigtų vaikų dienos centrų veiklą. Iš viso ministerija vaikų dienos centrų projektams finansuoti 2017 metais skirs 3,6 mln. eurų. Naujai įsteigtų vaikų dienos centrų projektų konkursui paraiškos buvo renkamos 2016 m. gruodžio mėn. Džiaugiamės, kad ir rajono kaimo bendruomenės dalyvauja šiame konkurse. Paskelbus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad finansavimą gaus kaimų bendruomenės „Betygala“ vaikų dienos centras (skirta 12333,00 Eur) ir VšĮ „Ariogalos tėkmė“ vaikų dienos centras (skirta 12500,00 Eur). Tarp rezervinių projektų liko kaimų bendruomenės „Steponkaimis“ projektas. Ministerija ir toliau pratęsė finansavimą Sargelių bendruomenės centro (14500,00 Eur) ir VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro (8785,00 Eur) vaikų dienos centrų finansavimą, kurie konkurso būdu trims metams buvo atrinkti 2016 m. Šiuo metu vaikų dienos centrus gali lankyti visi vaikai, kuriems reikalingos dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugos. Centruose vaikams teikiama pagalba ruošiant pamokas, organizuojamas nemokamas nuolatinių vaikų dienos centro lankytojų maitinimas, laisvalaikio užimtumas, teikiamos socialinės ir kitos paslaugos.

Plačiau
 
   2017-02-07  Nacionalinis diktantas vyks vasario 24 dieną

   Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kviečia rašyti jau dešimtą kartą organizuojamą Nacionalinį diktantą.  
   VšĮ Pilietinės minties instituto organizuojamas Nacionalinis diktantas vyks vasario 24 dieną 10 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.

Plačiau
 
   2017-02-06  2017 m. minime Dubysos regioninio parko 25-metį ir Piliakalnių metus

Kviečiame į pažintinius žygius ir renginius, kuriuose supažindinsime su gamtos ir kultūros vertybėmis, apžvelgsime kraštovaizdį  nuo keturiolikos piliakalnių. Sekite informaciją mūsų Facebook‘o profilyje ir žiniasklaidos priemonėse. Dalyvavusiems visuose žygiuose – intriguojantis prizas.

Plačiau
 
   2017-01-31  Informacija apie numatomą priimti Tarybos sprendimą

   Savivaldybės administracija parengė sprendimo projektą „Dėl Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje esamų gatvių sutrumpinimo, pratęsimo ir naujų gatvių pavadinimų suteikimo“, kuriuo numatyta:

Plačiau
 
   2016-12-14  VMI informuoja - jau galima įsigyti verslo liudijimus kitiems metams
 
Skelbimai
 
   2017-02-21  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2017-02-17  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl numatomų maudyklų stebėsenos Raseinių rajone

   Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. balandžio 21 d. sprendimu Nr. TS-162 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės maudyklos ir rekreacinių zonų nustatymo“ buvo patvirtintos penkios Raseinių rajono maudyklos, kuriose maudymosi sezono metu yra atliekami vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai.

Plačiau
 
   2017-02-06  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. vasario – kovo mėn.

Plačiau
 
   2017-02-06  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius skelbia konkursą sporto klubų 2017 metų projektams remti

   Paraiškas sporto klubų projektų finansavimui gauti gali teikti Raseinių rajone veikiantys ne pelno siekiantys juridiniai asmenys (sporto klubai, mokymo įstaigos, visuomeninės sporto organizacijos, turinčios savo veiklos nuostatuose įteisintą sportinę veiklą), vykdantys sportinę veiklą.

Plačiau
 
   2017-01-25  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių vykdomo gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. vasario–kovo mėnesiais grafikas
 
   2016-12-12  Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą
 
   2016-10-24  Ieškomi statinių savininkai
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.