Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8734926
Šiandien: 627
Dabar: 53
Prenumerata

 
 
Naujienos
Žurnalistai domėjosi viešaisiais pirkimais ir politine situacija

   Jau tapo tradicija kiekvieną savaitę Savivaldybėje rengti spaudos konferencijas, kurių metu rajono žiniasklaidos atstovai turi galimybę pateikti Savivaldybės vadovams klausimus, sužinoti aktualijas.

   Praėjusią savaitę komandiruotėje praleidęs meras Algirdas Gricius papasakojo apie savo vizitą Sakartvele (Gruzijoje), kur jis lankėsi kartu su Kauno regiono savivaldybių merais. Vizito metu buvo susipažinta su vietos savivalda, verslo aplinka, atsivėrė bendradarbiavimo su Sakartvelu galimybės.

   Spaudos konferencijoje dalyvavę spaudos atstovai domėjosi viešaisiais pirkimais ir teismų priimtomis nutartimis, kuriomis tam tikri pirkimuose taikyti ekonominio naudingumo vertinimo kriterijai pripažinti neteistais ir Savivaldybei skirtos piniginės baudos – po 10 tūkst. Eur dėl Nepriklausomybės gynėjų aikštės rangos darbų projekto ir dėl Raseinių miesto V. Kudirkos kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietovių patrauklumo didinimo rangos darbų projekto. Atkreiptinas dėmesys, kad šie pirkimai buvo organizuojami 2017-aisiais, kai Savivaldybės administracijai vadovavo š. m. balandį nušalintas administracijos direktorius, todėl manytina, kad Savivaldybei nepalankios teismų nutartys – buvusio direktoriaus vadovavimo administracijai rezultatas.

   Laimei, rangos darbai objektuose nėra sustabdyti ir projektus planuojama įgyvendinti numatytais terminais. Administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktorius funkcijas, Darius Ulickas apgailestavo, kad Savivaldybės specialistai savo kompetencijomis neprilygsta Lietuvos aukščiausiojo teismo teisėjams.

   Žurnalistai smalsavo, ar artimiausiu metu bus sudaryta nauja Savivaldybės tarybos valdančioji koalicija, kas bus teikiamas administracijos direktoriaus postui. Savivaldybės meras Algirdas Gricius atskleidė, kad šioms atsakingoms pareigoms bus teikiamas tas kandidatas, kurį siūlys ir palaikys ne mažiau kaip trylika Tarybos narių. Šiuo metu jau žinoma, kad daugumos Tarybos narių simpatijas pelnė socialdemokratas Liudas Kavaliauskas. Gegužės 15 d. meras išleido potvarkį, kuriuo Raseinių rajono savivaldybės tarybai teikiama Liudo Kavaliausko kandidatūra į Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Artimiausiame Tarybos posėdyje gegužės 23 d. Tarybos nariai slaptu balsavimu turės apsispręsti dėl šio kandidato.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.