Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. spalio 24 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7948875
Šiandien: 539
Dabar: 73
Prenumerata

   Š. m. spalio 24 d. (antradienį) 16 val. UAB „Apdaila“ (K.Žagužausko įmonė) patalpose (Pramonės g. 7 a, Virgainių k., Viduklės sen.) įvyks VIDUKLĖS PRAMONĖS PARKO idėjos pristatymas ir Raseinių rajono savivaldybės mero bei administracijos atstovų susitikimas su gyventojais. Kviečiame dalyvauti.

  Š. m. spalio 26 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 40-asis posėdis. /Darbotvarkė/

Komitetų posėdžiai:

   Š. m. spalio 24 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. spalio 24 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. spalio 25 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. spalio 30 d. 11.00 val. rajono Savivaldybės III a. mažojoje salėje vyks Eismo saugumo komisijos posėdis. /Darbotvarkė/


  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas »»»


Naujienos
 
   2017-10-23  Pradedama tvarkyti Nepriklausomybės aikštė

   Nepriklausomybės aikštėje, kurios tvarkymo darbai ilgam buvo įstrigę dėl UAB „Gensera“ įsuktų teismų karuselės, prasidėjo darbai. Teismams šioje byloje padėjus paskutinį tašką, darbų konkurso laimėtoja UAB „Raseinių statyba“, naudodamasi ilgokai užsitęsusiu rudeniu, šiandien tveria teritoriją, kuri bus tvarkoma, atliekami kiti darbai.

Plačiau
 
   2017-10-23  Mitologinės dramos „Gentis“ muzikinės koncepcijos pristatymas

   Kaip jau skelbėme anksčiau, Raseinių rajono kultūros centras įgyvendina išskirtinį projektą, kurio galutinis tikslas – šiuolaikinės muzikinės dramos lietuvių mitologijos temą sukūrimas ir pastatymas (projekto vadovas Arūnas Kazlauskas). Šis kūrinys skirtas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio programai, premjera numatyta 2018 m. rugpjūčio 15 d.

Plačiau
 
   2017-10-23  100 klausimų ir tiek pat atsakymų apie Lietuvą

   Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko vienas pirmųjų Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečio paminėjimo programos renginių – viktorina moksleiviams „100 klausimų ir 100 atsakymų apie Lietuvą“. Šia priemone papildyti jubiliejinę programą buvo pasiūliusi Seimo narė Vida Ačienė. Ji pati su savo padėjėjomis šią viktoriną ir organizavo. Organizatorės džiaugėsi, kad moksleiviai yra stipriai „pasikaustę“ žiniomis iš Lietuvos istorijos, nes klausimai buvę gan nelengvi, netgi „suktų“ jų buvę. Patys moksleiviai sakėsi irgi esą patenkinti, nes tai buvusi puiki proga pasitikrinti savo žinias bei sužinoti tai, ko dar iki šiol nežinojo.

Plačiau
 
   2017-10-23  Draugų vasara

   Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje nuaidėjo I tarptautinis meno (muzikos) mokyklų jaunųjų talentų festivalis „Draugų vasara- 2017“, sukvietęs jaunuosius talentus ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš Slavsko (Rusijos Federacija) bei Liepojos (Latvija). Festivalio pasveikinti ir padėkoti organizatoriams atvyko rajono meras Algirdas Gricius ir jo pavaduotoja Gitana Rašimienė.

Plačiau
 
   2017-10-20  Raseiniškiai išvengė skaudžių potvynio padarinių

   Šių metų rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais iškritę itin gausūs krituliai daugelyje šalies rajonų viršijo normą ir sukėlė ilgalaikę žalą ūkininkams. Vanduo paskandino nenuimtą derlių, miestuose apsemti namų rūsiai ir sunkiai išvažiuojamos kai kurios gatvės.

Plačiau
 
   2017-10-20  Komisija tikrino turistų lankomus objektus

   Spalio 13 d. „Savivaldybės žiniose“ išspausdintame interviu „Raseiniai išnaudos turizmo ir verslo galimybes“ su VšĮ Raseinių turizmo ir verslo informacijos centras (RTVIC) „Atrask Raseinius“ direktoriumi Arnu Zmitra buvo apžvelgtas šis sezonas, atskleista, kas šiuo metu labiausiai trukdo įgyvendinti užmojus, kad į rajoną atvyktų daugiau keliautojų ir verslininkų.

Plačiau
 
   2017-10-20  R.Ačas: šunys loja, o karavanas žygiuoja

   „Jie buvo pripratę gauti iš Savivaldybės ir jos įmonių biudžetų įspūdingas pinigų sumas, bet dabar jų negauna. Kaip sakiau viename interviu, netekęs lengvų įplaukų, žmogus būna labai piktas ir stengiasi buvusiam geradėjui įkasti bet kuria proga. Nuolat būsiu „žvaigždė“ jų leidinyje, nes jiems nepavyksta iš manęs išreikalauti tų pinigų, kuriuos jiems mokėjo buvusios rajono valdžios. Turiu storą skūrą ir jie patys pavargs bevaikydami ir bereketuodami mane, bet Savivaldybės administracija tikrai nepasiduos šantažui ir nemokės pinigų. Kaip sako arabų patarlė, šunys loja, o karavanas žygiuoja.“, – taip apie publikaciją „R.Ačo kadrų politika“ savaitraštyje „Alio, Raseiniai“ ir jos sutrumpintą variantą interneto naujienų portale „Delfi“ atsiliepė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas.

Plačiau
 
   2017-10-20  Mažieji „egzaminavo“ merą

   Rajono meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė aplankė Gylių mokyklos- daugiafunkcio centro pačius mažiausiuosius, ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus. Mažieji iškart dėdei merui pasiskundė, kad jie dar Lauko klube nespėjo paskaityti pasakos, nes turėjo eiti pasitikti svečių. Vienas berniukų, rodydamas merui savo atšvaitą, klausė, ar šis žinąs, kas čia yra? Išsamiai paaiškino atšvaito paskirtį, pasigyrė, kad visi jo draugai tokius turi. Vaikai pasišovė svečiams parodyti ir kaip lovytes reikia kloti, o kai kurie paprašė, kad dėdė meras juos pakilotų.

Plačiau
 
   2017-10-19  Penktokėliai sulaukė dovanų

   Kaip jau buvome informavę, rajono meras Algirdas Gricius, ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė savaitės pradžioje aplankė keletą rajono mokyklų, kurių penktokams padovanojo kompiuteriukų. Rajono vadovai, atsiliepdami į geras iniciatyvas, nutarė visiems rajono penktokams padovanoti po kompiuteriuką BBC micro:bit. Šiame įrenginyje esančios funkcijos leidžia sukurti pačias įvairiausias programėles. 25 LED’ų matrica leidžia atvaizduoti simbolius, tekstą, skaičiuoti elementus, sekti laiką. Altimetras, bluetooth jungtis, 25 papildomi PIN’ai papildomai elektronikai pajungti – suteikia dar daug kitų galimybių.

Plačiau
 
   2017-10-19  Aptarė jubiliejaus baigiamuosius akordus

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė sukvietė Žemaičių krikšto ir Žemaičių vyskupystės įsteigimo 600-ojo jubiliejaus paminėjimo komisiją ir apsvarstė jubiliejaus programos baigiamuosius akordus.

Plačiau
 
   2017-10-19  Pradėjo darbą nevyriausybinių organizacijų taryba

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė sukvietė nevyriausybinių organizacijų tarybą, kuri pirmajame savo posėdyje išsirinko pirmininką (Vincą Blinstrubą), pirmininko pavaduotoją (Dianą Kaupaitienę) ir sekretorę (Reginą Petreikienę). Mero pavaduotoja G.Rašimienė palinkėjo komisijai sėkmingo darbo.

Plačiau
 
   2017-10-19  Šventė bendruomenės jubiliejų

   Kaulakių kaimo bendruomenė gražiai atšventė 15-kos metų jubiliejų, su kuriuo pasveikinti atvyko ir rajono meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Loreta Sirvidienė, Tarybos narė Aurelija Rimkienė, kaimyninių kaimo bendruomenių atstovai, pirmojo, bendruomenės steigiamojo susirinkimo dalyvis Albinas Renusas, ir kt. Bendruomenės pirmininkė Elena Pocienė, apžvelgdama nueitą kelią, priminė, kad per 2016 metus bendruomenė įgyvendino du ilgalaikius projektus ir tris trumpalaikius, o taip pat dalyvavo maisto banko organizuotose akcijose, atliekų tvarkymo konkurse ,,Mes rūšiuojam vasarą“ bei aktyviai dalyvavo kitose rajoniniuose bei respublikiniuose renginiuose. Pasidžiaugta, kad septyni bendruomenės įkūrėjai ir šiandien aktyviai tebedalyvauja veikloje.

Plačiau
 
   2017-10-18  Pasveikinta jubiliatė

   Spalio 17 d. Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė kartu su vyr. specialiste Remigija Skrodeniene ir VO „Slabada“ bendruomenės pirmininke Elena Dainauskiene pasveikino Genovaitę Girdžiūvienę, sulaukusią garbingo 90-ties metų jubiliejaus, gyvenančią Slabados k. Jubiliatė žvali, šviesios atminties ir noriai pasakojo apie savo gyvenimą. Gimė Girkalnio sen., Žvirgždžių k. Šeimoje augo penkios seserys ir brolis.

Plačiau
 
   2017-10-18  Aptarė mažosios sostinės programą

   Pas rajono mero pavaduoją Gitaną Rašimienę šiluviškiai kartu su Raseinių rajono kultūros centro profesionalais šiandien aptarė Šiluvos – mažosios sostinės programą, jos įgyvendinimo šaltinius bei galimybes.

Plačiau
 
   2017-10-12  Š. m. spalio 25 d. Raseinių rajono apylinkės teisme bus galima gauti nemokamą teisinę pagalbą

   Naudingos žinios ir prasminga šventė – suderinama! Tuo bus galima įsitikinti š. m. spalio 25 dieną Lietuvos teismuose, kurie kvies ne tik drauge paminėti šalies Konstitucijos 25 metų sukaktį, bet ir nepraleisti progos gauti atsakymus į kiekvienam rūpimus tėvų bei vaikų pareigų, turto dalybų, testamentų ir kitus teisinius klausimus.

Plačiau
 
   2017-10-11  Kviečiama teikti kandidatus G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui „Tarnaukite Lietuvai“ gauti

   Raseinių rajono savivaldybė kviečia rajono bendruomenės narius teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui „Tarnaukite Lietuvai“ gauti. 

Plačiau
 
   2017-10-06  Kad neliktum be namų, pasirūpink saugumu...

   Kasmet rugsėjo – spalio mėnesiais Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas šalyje rengia prevencinę akciją „Kūrenkime saugiai“. Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai lankosi gyventojų būstuose, pataria, kaip pasirengti kūrenimo sezonui, kaip susitvarkyti krosnis, išsivalyti dūmtraukius ir susiremontuoti kaminus.

Plačiau
 
   2017-10-04  Spalio mėnesį prasideda konteinerių žymėjimas

   Nuo šių metų spalio 9 dienos UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ pradeda žymėti gyventojų konteinerius. Kiekvienas gyventojams skirtas konteineris bus inventorizuotas ir pažymėtas specialia mikroschema, kuri leis matyti tikslius duomenis apie konteinerio ištuštinimo laiką ir dažnumą. Konteinerių žymėjimas padės tiksliai apskaičiuoti, kiek kartų per metus gyventojai pripildė konteinerius ir leis apskaičiuoti tikslesnį mokestį už faktinį konteinerių pakėlimų skaičių. Labai svarbu, kad gyventojai nuo spalio 9 dienos, iki to laiko, kol ras lipduką ir mikroschemą ant savo konteinerio, išstumtų jį, neatsižvelgiant į tai, ar jis yra pilnas atliekų, ar ne. Pavyzdžiui, jei konteinerio tuštinimo diena yra kas antras penktadienis, gyventojų prašoma konteinerį išstumti ir palikti šalia namo kas antrą penktadienį, net jei konteineris yra tuščias.

Plačiau
 
   2017-09-29  Prasideda naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

   Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos“ kartu su savivaldybe organizuojamas aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“, jau šeštus metus kviečia gyventojus saugoti savo aplinką. Šiuo projektu siekiama, kad elektronikos, nešiojamų baterijų, autoservisų atliekos nebūtų šalinamos su kitomis atliekomis, sumažėtų aplinkos tarša ir kt.

Plačiau
 
   2017-07-20  ŽEMDIRBIŲ DĖMESIUI

   Pasibaigus žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui žemdirbiai raginami nedelsti ir pranešti apie sutvarkytus buvusius netinkamus paramai žemės plotus arba naujus netinkamus paramai žemės plotus.
   Žemdirbiai, besirengiantys paversti žemės ūkio valdoje turimus netinkamus paramai žemės plotus tinkamais paramai ir ateinančiais žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo metais juos deklaruoti, privalo iki 2017 m. gruodžio 1 d. juos sutvarkyti: išnaikinti piktžoles, atlikti medžių, kelmų, krūmų, akmenų valymo darbus, o darbų atliekas pašalinti iš žemės ploto, atlikti kitus būtinus tvarkymo darbus.

Plačiau
 
   2017-06-27  Keliaukite po Kauno regioną ir laimėkite prizų

   Keliaukite po Kauno regioną, pažinkite, domėkitės, atraskite, patirtas akimirkas užfiksuokite ir laimėkite prizų! Iš 49 objektų, siūlomų akcijoje „Magiškasis Kauno regiono septynetas“ yra įtraukti ir septyni Raseinių rajono objektai.

Plačiau
 
   2017-06-06  www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-10-24  Europos strateginių investicijų fondo veiklos pristatymas

   Europos Komisija kartu su Europos investicijų banku nuo 2015 m. birželio 25 d. vykdo naują investicijų skatinimo iniciatyvą – Europos strateginių investicijų fondą (ESIF). Šis fondas - tai Investicijų plano Europai (Junkerio plano) sudedamoji dalis.

Plačiau
 
   2017-10-23  Vyks Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos posėdis

   Š. m. lapkričio 8 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės administracijos mažojoje salėje (III a.) vyks Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos posėdis.

Plačiau
 
   2017-10-20  Informacija apie švelniakailių žvėrelių (audinių) veisimo ir auginimo atrankos išvadas dėl poveikio aplinkai vertinimo
 
   2017-10-20  Kvietimas prisijungti prie Europos atliekų mažinimo savaitės renginių

   Europos atliekų mažinimo savaitė – renginys, kasmet vykstantis paskutinę lapkričio savaitę, kurio tikslas – ugdyti visuomenės sąmoningumą tvaraus išteklių naudojimo ir atliekų tvarkymo klausimais.
   Renginių metu dalyviai iš atliekų gamina žaislus, paveikslus, scenos dekoracijas spektakliams, kuria eilėraščius ir daineles, siūna ar dekoruoja daugkartinio naudojimo maišelius, keičiasi nebereikalingais daiktais, organizuoja madų šou, skaito paskaitas ir kt.

Plačiau
 
   2017-10-19  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2017-10-19  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2017-10-10  Tradicinis konkursas „Už Raseinių ant Dubysos“

   Kviečiame dalyvauti tradiciniame rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“. 2017-ieji metai, skirti piliakalnių ir tautinio kostiumo reikšmingumui ir populiarinimui, todėl šios dvi temos įtrauktos į konkurso nuostatus. Tradiciškai konkurso nuostatuose išplėtota tema „Gamtos ir žmogaus veiklos darna – Dubysos regioninio parko vertybių apsaugos garantas“. 2017 m. sukako 25 metai, kai įkurti Lietuvos regioniniai parkai, tarp jų ir Dubysos regioninis parkas.

Plačiau
 
   2017-10-09  Informacija apie parengtus Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo sprendinius

    Susipažinti su rengiamu teritorijų planavimo dokumentu, viešinamu supaprastinta viešinimo procedūrų tvarka, skiriama 10 darbo dienų nuo paskelbimo Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje ir savivaldybės patalpose. Supažindinimo laikotarpis prasideda nuo 2017 m. spalio 16 d. ir baigiasi 2017 m. spalio 27 d.

Plačiau
 
   2017-10-09  Pranešimas apie Raseinių r. Girkalnio darželio ir Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašo parengimą
 
   2017-09-29  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2018 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo iš valstybės ir Savivaldybės biudžeto lėšų atrankos konkursą

   Projekto paraišką gali teikti  įregistruotas juridinis asmuo, veikiantis Savivaldybės teritorijoje: neįgaliųjų sporto mėgėjų organizacija (klubas), išskyrus švietimo ir mokslo įstaigų padalinius, vienijančius kurios nors vienos arba kelių sporto šakų sportininkus, neįgaliųjų nevyriausybinė organizacija, suprantama, kaip ją apibrėžia Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas, ir vykdanti sporto veiklas neįgaliesiems (išskyrus sporto federacijas, komitetus ir kitas skėtines neįgaliųjų organizacijas), viešoji įstaiga (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė arba dalininkė yra valstybė arba savivaldybė), labdaros ir paramos fondas, religinė bendruomenė ar bendrija.

Plačiau
 
   2017-09-27  LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS)
 
   2017-09-20  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. spalis mėn.

Plačiau
 
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.