Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugpjūčio 5 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 

Naujienos
 
   2020-08-04  Įgyvendinta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto „Užterštos teritorijos Raseinių r. sav. Ariogalos sen. Kilupių k. sutvarkymas“ sutartis

   2019 m. rugsėjo 25 d. tarp Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 05.6.1-APVA-V-020-01-0037„Užterštos teritorijos Raseinių r. sav. Ariogalos sen. Kilupių k. sutvarkymas“ sutartis. Projektui finansavimas buvo skiriamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ 05.6.1-APVA-V-020 įgyvendinamą priemonę „Užterštų teritorijų tvarkymas“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 64.357,62 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos – 61.139,74 Eur, o likusias lėšas (3.217,88 Eur), reikalingas projekto įgyvendinimui, skyrė Raseinių rajono savivaldybės administracija.

Plačiau
 
   2020-08-04  Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos kvietimas teikti registracijos formas pagal priemonę „Suskystintų naftos dujų balionų šalinimo planas“

   Valstybinė energetikos reguliavimo taryba informuoja, kad įvertinus pavojų, kurį kelia nesaugiai daugiabučiuose namuose naudojami dujų balionai, ir siekiant užtikrinti gyventojų saugumą, Energetikos ministerija dar pernai parengė veiksmų planą, pagal kurį trijų ir daugiau aukštų daugiabučiuose namuose dujų balionai negalės būti naudojami nuo 2022 m pabaigos.

Plačiau
 
   2020-08-04  Bendruomeniškumo šventė Ramonuose

   Liepos 25 d. Ramonų kaimo bendruomenė surengė tradicinę vasaros „Bendruomeniškumo šventę“ kurią finansavo Žemės ūkio ministerija. Tai parama pagal veiklos sritį „Renginių organizavimas“ pagal 2020 m. Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles“. Jau pats pavadinimas atskleidžia pagrindinę šventės idėją – bendruomeniškumo puoselėjimą.

Plačiau
 
   2020-08-03  Prezidento susitikimas su Kauno regiono merais ir turizmo sektoriaus atstovais

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis dalyvavo Birštone vykusiame Kauno regiono merų susitikime su LR Prezidentu Gitanu Nausėda. Aptarti turizmo sektoriaus galimybes ir iššūkius į Birštoną šiandien taip pat išvyko Raseinių rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos, kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Judita Radavičienė ir VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius Arnas Zmitra.

Plačiau
 
   2020-07-31  Jaunųjų šaulių stovykla Ariogaloje

   Jau šeštus metus Lietuvos šaulių sąjungos Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės organizuojama jaunųjų šaulių stovykla Ariogalos dainų slėnyje įsibėgėja. Šiandien Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė bei tarybos narė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Dovilė Lukminaitė aplankė jaunuosius šaulius ir išbandė savo jėgas atlikdami specialiai jiems parengtas šaudymo užduotis. 

Plačiau
 
   2020-07-30  Vasaros šventė „Kur saulėlydžio gaisai” Gyliuose

   Vasara semia pilna sauja jauną duoną, užsigerdama vis sodresne  rytmečio rasa. Vasara kiekvienais metais tokia dosni, tokia darbšti, tokia linksma. Skambėdama tūkstančiais garsų kviečia žmones savo glėbin. Nesipriešindami jos kvietimui, susirinko Gylių kaimo bendruomenės žmonės į tradicinę Vasaros šventę, organizuojamą jau septintą kartą. Ne tik patys gausiai susirinko, bet ir garbių svečių, mylimų kaimynų sulaukė. Šventė „ Kur saulėlydžio gaisai” organizuota, laimėjus Žemės ūkio ministerijos paramą pagal veikos sritį “Renginių organizavimas” pagal 2020 m. Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti, taisykles.

Plačiau
 
   2020-07-30  „Išsitaškyk spalvom 2020“

   Rugpjūčio 8–ąją Raseiniuose vyks jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas bėgimas „Išsitaškyk spalvom“. Šiemet yra paruoštos dvi žiedinės bėgimo trasos: ilgoji - 2,4 km ir trumpoji - 800 m. Abi trasos apjuosia net tris Raseinių miesto tvenkinius, tad bėgdami galėsite pasigrožėti Raseinių miesto kraštovaizdžiu.

Plačiau
 
   2020-07-29  Milašaičių kaimo bendruomenė įgyvendino projektą

   Milašaičių kaimo bendruomenė teikė paraišką Žemės ūkio ministerijos Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai 2020 m. konkursui ir gavo finansavimą projekto „Aktyvaus laisvalaikio erdvės įrengimas prie Milašaičių kaimo bendruomenės namų“ įgyvendinimui. Projektui skirta 5000,00 Eur, o Raseinių rajono savivaldybė prisidėjo kofinansavimo lėšomis – 617,98 Eur.

Plačiau
 
   2020-07-28  Įvyko rajono nevyriausybinių organizacijų susirinkimas

   Birželio mėnesį Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkės pareigas pradėjusi eiti Jūratė Garliauskienė šiandien sukvietė visas Raseinių rajono nevyriausybines organizacijas į pirmąjį susirinkimą. Susirinkimo metu pirmininkė pristatė NVO tarybos veiklos tikslus, ji minėjo, kad norima suskaičiuoti, kiek mūsų rajone yra veikiančių NVO, surinkti jų kontaktus, sužinoti jų poreikius ir, kiek įmanoma, prisidėti prie jų aktyvinimo. Ji pakvietė nevyriausybines organizacijas teikti pasiūlymus ir idėjas Raseinių rajono savivaldybės 2021 - 2030 m. strateginiam plėtros planui.

Plačiau
 
   2020-07-28  Įgyvendinama priemonė „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

   Socialinės apsaugos ir darbo ministerija  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimui   Raseinių rajono savivaldybei šiais metais skyrė 22 367 Eur.

Plačiau
 
   2020-07-28  Artėjant Šilinių atlaidams, aptarti svarbūs organizaciniai klausimai

   Kaip ir kasmet, rugsėjo pradžioje, Šiluvoje vyks Šilinių atlaidai, gausiai pritraukiantys dvasininkus ir tikinčiuosius ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio valstybių. Aptarti rugsėjo 7-15 dienomis vyksiančių Šilinių atlaidų organizavimo klausimus šiandien į Raseinių rajono savivaldybę atvyko garbūs svečiai -  Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas kartu su Kauno arkivyskupijos kurijos Sielovados programų koordinatore Vaida Spangelevičiūte-Kneižiene. 

Plačiau
 
   2020-07-24  Pasitarimas su gydymo įstaigų vadovais

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybėje vyko pasitarimas su gydymo įstaigų vadovais dėl atnaujintų paslaugų pacientams teikimo. Pasitarimo metu buvo apžvelgta kiekvienos gydymo įstaigos birželio mėnesį suteiktų paslaugų statistika. Nors teikiamų paslaugų rodikliai yra mažesni nei praėjusiais metais tokį pat mėnesį, tačiau gydymo įstaigos palaipsniui grįžta prie įprasto darbo režimo. Kadangi birželio mėnesį šalyje dar buvo paskelbtas karantinas, liepą teikiamų tiesioginių paslaugų rodikliai atitinkamai bus ženkliai didesni. Raseinių rajono gydymo įstaigos, atsižvelgdamos į Sveikatos apsaugos ministro nurodymą, šiuo metu yra atnaujinusios ne mažiau kaip 70 proc. stacionarinių ir ne mažiau kaip 80 proc. ambulatorinių paslaugų apimčių.

Plačiau
 
   2020-07-13  Turgavietės mokesčio kompensacija

   Turguje, ne maisto produktus parduodantys prekiautojai, kurie atitinka LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, gali pateikti paraišką negrąžintinai turgavietės mokesčio kompensacijai gauti, jei 2020 m. mokėjo arba yra įsipareigojęs sumokėti turgavietės mokestį.

Plačiau
 
   2020-06-19  Aplinkos ministerija kviečia teikti paraiškas finansavimui iš Klimato kaitos programos

   2020 m. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kviečia teikti paraiškas finansavimui iš Klimato kaitos programos lėšų.

Plačiau
 
   2020-05-18  Informacija apie skelbiamus konkursus
 
Skelbimai
 
   2020-08-04  Raseinių mieste bus ribojamas eismas

   Raseinių rajono savivaldybė informuoja, kad rugpjūčio 8 dieną, nuo 16.00 iki 16.30 val., Raseinių mieste vyks bėgimas „Išsitaškyk spalvom“, kurio metu bus laikinai ribojamas eismas: Maironio, Šaltinio, V. Kudirkos ir Sodų gatvėse.

Plačiau
 
   2020-08-04  Informacija rinkėjams
 
   2020-07-30  Kviečiame teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos įgyvendinimui

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos įgyvendinimui. Programos tikslas - skatinti Raseinių rajono kaimo gyventojų bendruomeniškumą, verslumą, dalyvavimą kultūros, sporto ir kitose veiklos srityse, sudaryti kokybiškesnes gyvenimo sąlygas kaimo vietovėse.

Plačiau
 
   2020-07-29  Tęsiame sveikatai palankią vasarą ir kviečiame jus net tris vasaros vakarus į pasimatymą su savimi!

   Kiną po žvaigždėmis pradėsime liepos 30 d. 22 val. Ariogaloje (Raseinių rajono kultūros centro Ariogaloje kiemelyje). Kviečiame žiūrėti Igno Jonyno filmą „Nematoma“. Tai antrasis režisieriaus filmas. Pirmasis jo projektas, filmas „Lošėjas” pelnė 6 Sidabrines gerves ir buvo pripažintas geriausiu 2014-ųjų lietuvišku filmu. Drauge su filosofu Kristupu Saboliumi antrąsyk rašęs filmo scenarijų, režisierius tikina, jog neo-noir estetikos „Nematoma“ prabyla apie įvairias aklumo formas šiandienos pasaulyje, kuris tarsi iškelia reikalavimą viską pamatyti ir visada būti matomu, o filmo istorijoje persipina nusikaltimo ir tiesos regimybės temos.

Plačiau
 
   2020-07-27  Kviečiame siūlyti atstovus į Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybą

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos nuostatų, patvirtintų Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. rugpjūčio 25 d. sprendimu Nr. TS-270 ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos sudarymo ir nuostatų patvirtinimo“, 10 puntu, kviečiame siūlyti kandidatus į Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybą (toliau – Taryba). 

Plačiau
 
   2020-07-21  Kaulakių k. nuotekų valymo įrenginių rekonstravimas
 
   2020-07-21  Kviečiama teikti paraiškas dėl pagalbos įsigyjant ūkinius gyvūnus (išskyrus kiaules)

   Žemės ūkio ministro 2020 m. birželio 25 d. įsakymu Nr. 3D-477 yra patikslintos Pagalbos už įsigytus ūkinius gyvūnus teikimo taisyklės. Kiaulių laikytojai, atsisakę kiaulių auginimo, nuo š. m. liepos 13 d. iki rugpjūčio 31 d. kviečiami teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą ūkiniams gyvūnams (išskyrus kiaules) įsigyti.

Plačiau
 
   2020-07-20  Mero priimamasis persikelia į Maironio parką

   Likusią vasaros dalį Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis kviečia gyventojus susitikti ne savo kabinete, o kiek neįprastoje, neoficialioje aplinkoje – Maironio parko amfiteatre.

Plačiau
 
   2020-07-16  Psichosocialinės reabilitacijos vasaros stovykla šeimoms auginančioms vaikus turinčius negalią

   Labdaros ir paramos fondo "Algojimas" misija - keisti požiūrį į negalią.
   Tęsiame fondo pradėtas šeimų, auginančių negalią turinčius vaikus psichosocialinės reabilitacijos stovyklas, kuriose jau spėjo pabuvoti tūkstančiai šeimų ir savanorių.

Plačiau
 
   2020-07-13  Socialines paslaugas teikiančios NVO kviečiamos teikti subsidijų paraiškas, skirtas finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas

   Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie SADM, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. birželio 3 d. įsakymu Nr. A1-494 „Dėl pagalbos nevyriausybinėms organizacijoms, nukentėjusioms nuo COVID–19 sukeltų pasekmių, subsidijų teikimo priemonės aprašo patvirtinimo“ skelbia kvietimą teikti subsidijų paraiškas.

Plačiau
 
   2020-07-09  Šiluvos Teatro bienalė
 
   2020-06-29  Vyks konkursas-apžiūra „Gražinkime savo aplinką“

   Kaip ir kasmet Raseinių rajono savivaldybė rengia konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. Konkurso tikslas - skatinti Raseinių rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas.

Plačiau
 
   2020-06-29  Keliauti po Kauno regioną kviečia vaikiškos knygutės personažas

   35 objektai septyniose Kauno apskrities savivaldybėse. Tiek vietų visame Kauno regione slepiasi tautodailininkės ir rašytojos Stasės Samulevičienės sukurtas personažas Šlamutis iš knygos „Padaužiukų bičiuliai“. Būtent jis šią vasarą kviečia aktyviai keliauti po Kauno regioną ir dalyvauti žaidime „Šlamučio slėpynės“.

Plačiau
 
   2020-06-15  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių vykdomo gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2020 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2020-06-03  Kvietimas prisijungti prie kampanijos „Metas keisti“

   Europos socialinio fondo agentūra pradeda įgyvendinti kampaniją „Metas keisti“ ir kviečia dalyvauti pilietinių iniciatyvų konkurse. Šios kampanijos pagrindinis siekis – paskatinti žmones įsitraukti į visuomeninę ir pilietinę veiklą, ugdyti lyderystę ir pilietinę brandą.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.