Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. vasario 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Pristatytos idėjos Raseinių kraštui

   Šiandien įvyko konkurso „Idėjos Raseinių kraštui 2030“ pristatymas. Darbo grupės nariai išklausė 96 - ias mūsų krašto gyventojų ir Raseiniams neabejingų žmonių idėjas ir svarstė, kas galėtų tapti konkurso nugalėtojais bei gauti 200 € dydžio apdovanojimus.

   Idėjų būta pačių įvairiausių, pavyzdžiui, siūlyta garbaus rašytojo Marcelijaus Martinaičio gimtąjį miestą Raseinius paversti „Kukučių sostine“, svarstytos ir mūsų pasididžiavimo Šiluvos gerinimo idėjos. Dažnas siūlymas patraukė darbo grupės dėmesį, kėlė intrigą ir vertė diskutuoti, kaip derėtų jį realizuoti. Būta ir tokių, kurių Savivaldybė niekaip negalėtų įgyvendinti, bet svarbiausia, kad konkursas suteikė dar vieną galimybę gyventojams pagalvoti apie savo kraštą, siūlyti jo raidos viziją ir kryptį.

   „Džiaugiuosi mūsų krašto gyventojų kūrybingumu ir nekantriai laukiu konkurso rezultatų“,- atviravo Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Geriausios idėjos paaiškės netrukus, kai bus susumuoti ir darbo grupės patvirtinti konkurso rezultatai. Vis dėlto puikių siūlymų būta daugiau nei apdovanojimų. Kartais keli asmenys siūlydavo tą pačią idėją, tad jeigu paaiškėtų, jog Jūsų idėja nelaimėjo, dar nereiškia, kad ji buvo bloga. Kviečiame ir toliau uoliai teikti siūlymus, kaip kurti ir puoselėti mūsų kraštą. Niekas geriau už Jus nežino, kokie turi būti mūsų visų mylima Raseinių rajono savivaldybė.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.