Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Raseiniuose sklandė smetoniškos Lietuvos dvasia

   Daugelis rajono biudžetinių ir viešųjų įstaigų, įmonių, visuomeninių, nevyriausybinių ir politinių organizacijų, seniūnijos, bendruomenės aktyviai įsijungė į Rasenių miesto šventės „Rudens bendrystė sodas 2019“ šurmulį. Dalyvaudami šiame renginyje, jie išradingai ir originaliai pristatatė savo kiemelius. Šventės, kurios tema – „Smetoniška Lietuva“dvasia jaučiasi ne tik atlikėjų muzikoje ir dainose, bet ir daugelio dalyvių aprangoje bei eksponuojamuose gaminiuose. Buvo prisimintos pagrindinės idėjos kuriant tautinę, vieningą Lietuvą, branginančią savo kalbą, papročius, tradicijas.

  Šventėje, kurioje dalyvavo Seimo pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius, Seimo narė Vida Ačienė, Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai, Estijos ir Lenkijos delegacijos, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir kiti garbūs svečiai prasidėjo Šv. Mišių auka už Raseinių kraštą ir jo gyventojus Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Po mišių šventinė eisena skambant Lietuvos kariuomenės pučiamųjų orkestro maršams, žygiavo į Žemaičio aikštę. Šventės dalyvius pasveikino Savivaldybės meras Andrius Bautronis, Seimo pirminko pavaduotojas A.Nekrošius, perskaitęs ir Lietuvos premjero Sauliaus Skvernelio sveikinimą Raseinių krašto žmonėms, taip pat svečių delegacijos. Šioje aikštėje buvo pagerbti ir konkurso – apžiūros „Gražinkime savo aplinką“,„Metų ūkis“ nugalėtojai. Čia buvo duotas startas orientacinių dviračių varžybų Raseiniai 2019“ dalyviams.

  Po to prasidėjo rajono seniūnijų, bendruomenių ir kitų organizacijų kiemelių lankymas. Savivaldybės vadovai apdovanojo jų šeimininkus šakočiais ir patys paragavo jų pagamintų valgių, apžiūrėjo amatininkų gaminius, dalyvavo įvairiose edukacinėse programose.    

  Istorinės LR Prezidentūros Kaune parengtos parodos „Gyvenome viltimi: Prezidentas Antanas Smetona egzilyje“ pristatymas vyko Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje. Šventės metu vyko mugė, įvairios edukacinės programos vaikams, menų dirbtuvės, senovinių automobilių paroda. Koncertavo meno kolektyvai iš Kauno, Alytaus rajonų, lietuviškų šlagerių grupė „Dar“, Latvijos žvaigždė Samanta Tina, Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojas Jurijus Veklenko.

              

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.