Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8277659
Šiandien: 674
Dabar: 24
Prenumerata
Naujienos
Konteinerius žymėti – būtina

   Šių metų spalio 9 d. UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ pradėjo žymėti gyventojų konteinerius. Kiekvienas gyventojams skirtas konteineris bus inventorizuotas ir pažymėtas specialia mikroschema, kuri leis matyti tikslius duomenis apie konteinerio ištuštinimo laiką ir dažnumą.

 

Tuštinimo dieną palikti gatvėje

   Konteinerių žymėjimas padės tiksliai apskaičiuoti, kiek kartų per metus gyventojai pripildė konteinerius ir koks bus mokestis už faktinį konteinerių pakėlimų skaičių. Labai svarbu, kad gyventojai nuo spalio 9 d. iki to laiko, kol ras lipduką ir mikroschemą ant savo konteinerio, išstumtų jį, neatsižvelgdami į tai, ar jis yra pilnas atliekų, ar ne.

   Pavyzdžiui, jei konteinerio tuštinimo diena yra kas antras penktadienis, gyventojų prašoma konteinerį išstumti ir palikti šalia namo kas antrą penktadienį, net jei konteineris yra tuščias. Pakuotės ar stiklo konteinerius taip pat reikia išstumti jų tuštinimo dieną, net jei jie tą dieną yra tušti.

Reikia visų indėlio

   UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktorius Rolandas Butkus teigia, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. mikroschemomis nesužymėti konteineriai nebus tuštinami, todėl labai svarbu, kaip įmanoma greičiau, pažymėti visus konteinerius.

   „Tai pavyks padaryti, jei prisidės kiekvienas Raseinių rajono gyventojas, todėl labai prašome visų supratimo ir pagalbos – išstumti savo konteinerį tuštinimo dieną ir jį pastatyti kaip įmanoma tiksliau – ties savo gyvenamąja valda, kad galėtume priskirti konteinerį teisingam adresui. Iš anksto visiems gyventojams dėkojame“, – sakė R. Butkus.

   Gyventojai, turintys klausimų dėl konteinerių žymėjimo gali kreiptis telefonu 8 672 28 607  arba elektroniniu paštu atliekutvarkymas@rkomp.lt    
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.