Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. spalio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7942297
Šiandien: 2608
Dabar: 47
Prenumerata
Naujienos
„Spartakojis“ - Palukščio dvare

   Sugužėjo gražus būrelis Ariogalos seniūnijos kaimų bendruomenių sportininkų į Palukščio kaimo bendruomenę, į tradicinę sporto šventę „Spartakojis“. Jau pats pavadinimas sako, kad išmėginome kojas. Vyko krepšinio 3x3 (nugalėtojais tapo komanda „Palukštys“ (II ir III vietas užėmė abi Gėluvos komandos), paplūdimio tinklinio varžybos (I vieta – Gėluvos kaimo bendruomenė, II - „Palukštys“, III - Gėluvos kaimo bendruomenės antroji komanda).

   Visus traukė netradicinės sporto šakos: čia galėjo kiekvienas parodyti savo akies ir rankos taiklumą, miklumą. Visos dalyvavusios bendruomenės išsidalino daug prizų ir diplomų. Nebuvo nė vienos pralaimėjusios ar išvažiavusios be apdovanojimų. Pagrindinis asociacijos „Nemunas“ įsteigtas prizas - aktyviausiai ir skaitlingiausiai bendruomenei - įteiktas Jono Vazgio vadovaujamai Gėluvos kaimo bendruomenei.

 

 

 

Gražina Pečkaitienė, Palukščio kaimo bendruomenės narė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.