Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 20 d.
Įveskite el. pašto adresą
Atsisakyti naujienų
Įveskite telefono numerį:
Įveskite el. pašto adresą

Prisijungimas

Naujienų siuntimo užsakymas
Įveskite telefono numerį:
Visos
Visos
Naujienos
Skelbimai


 
 
Naujienos
Sporto varžytuvės Palukščio dvare

   Rugsėjo 29 d. kaimo bendruomenė „Palukštys“ kvietė visus į Lietuvos kaimo žmonių bendruomeniškumą skatinantį renginį - Sporto varžytuves - skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100- mečiui paminėti.

   Tai tradicinis rajono renginys, vykstantis nuo 2008 metų. Pagrindinis rėmėjas - Lietuvos respublikos ŽŪ ministerija, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ bei Raseinių r. savivaldybė, finansavusi priemones iš Kaimo plėtros programos. Rudenėjančios gamtos puikus oras, graži aplinka, deja,- dalyvaujančių nebuvo tiek, kiek tikėtasi. Tačiau, dalyvavusiems, manau, buvo geras laikas pabendrauti, išmėginti savo jėgas. O rungčių ir prizų buvo tikrai daug- kiekvienas galėjo pasirinkti mėgstamą sporto šaką ir parodyti savo sugebėjimus. Pasklidę po teritoriją, kiekvienas rinkosi kas jam patinka ir dalyvavo ne vienoje sporto šakoje. Jaunimas labiausiai vertino krepšinį, tinklinį; mažesnieji- kvadratą; vyriausi- netradicines sporto šakas: lasą, lėkštutes, smiginį, šaudymą iš lankų, pneumatinio šautuvo bei laidinių. Visi džiaugėmės ir nepavydėjome pergalės draugams.

   Aktyviausi, didįjį prizą ir daugiausia medalių gavo- Gėluvos kaimo bendruomenė ir jos patyręs nuoširdus ilgametis vadovas Jonas Vazgys. Jie laimėjo krepšinio 3x3, paplūdimio tinklinio ir kvadrato komandines rungtis. Nedaug atsiliko ir renginio organizatoriai, kaimo bendruomenė „Palukštys“, pirmininkas Romas Rudžinskas. Laimėtos antrosios vietos komandinėse rungtyse bei šaudyme iš lanko ir laso mėtyme- I vietos. Treti komandinėse rungtyse liko Milašaičių sportininkai.

   Neliko be prizų dalyvavusios kaimų bendruomenė ,,Pagraja“ (pirm. Vidas Lukošius) bei Ramonų (pirm. Dalytė Raudonienė) ir Milašaičių (pirm. Romanas Daujotas) kaimų bendruomenės. Ramonų kaimo bendruomenės įsteigtą prizą- jauniausiam dalyviui - gavo Milašaičių kaimo bendruomenės dalyvė Azra Lembertaitė .

   Pralaimėjusių nebuvo. Gražus oras, nuotraukos atminčiai, muzika ir skani penkių grūdų košė, leido neskubėti skirstytis; pasidžiaugti, aptarti renginį, pabendrauti.

 

 

Gražina Pęčkaitienė
Kaimo bendruomenės ,,Palukštys“ narė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.